5 Книг Англійською Мовою, Які Розкриють Секрети Ефективного Менеджменту | BeEnglish

5 Книг Англійською Мовою, Які Розкриють Секрети Ефективного Менеджменту

22

10 / 2019

657

Категорії: Interesting to know, Language of Business, Поради від BEA

Okay, Google! Як утриматися на керівній посаді? Мало пройти співбесіду на пост менеджера, необхідно гідно проявити себе в цій ролі. Продуктивність Вашої команди залежить від Ваших рішень, підходу до роботи, вміння налагодити контакт із співробітниками і грамотно розставити пріоритети. В процесі роботи Ви зможете розвинути в собі ці якості, але неодмінно зіткнетеся з деякими труднощами. Ми підібрали для вас 5 книг, в яких з різних сторін розглядається питання розвитку в собі лідерських якостей. Ви точно зможете знайти те, що переверне Ваш підхід до бізнесу і менеджменту і підвищить Вашу ефективність. 

Чому варто прочитати ці книги саме англійською мовою? Читання книги в оригіналі дає можливість краще зрозуміти хід думок автора. Ви дізнаєтеся нову лексику, яку зможете застосувати в роботі.

1. Tribal Leadership by Dave Logan

У цій книзі автор ділиться особливим баченням стосунків усередині організації.  Будь-яка компанія складається з груп від 20 до 150 чоловік. Завданням лідера є виявляти і розвивати ці групи, щоб поетапно покращувати рівень продуктивності колективу. Так зване “племінне лідерство” показує керівникам, як оцінювати, ідентифікувати і покращувати культуру своїх “племен”.

Новий погляд на взаємини в колективі може стати саме тим, що Вам потрібно, для організації продуктивної співпраці.

2. Crucial Accountability by Kerry Patterson

Як часто Ви ставите питання, чи подобаєтеся Ви своїм підлеглим? Турбувалися про те, як “подружитися” з ними? Ця книга допоможе Вам усвідомити, що Люди працюють з Вами не тому, що вони хочуть стати Вашим другом. Вони чекають від Вас прояву лідерських якостей.  На сторінках цієї книги ви знайдете відповідь на питання, як навчитися брати на себе відповідальність. Ви зрозумієте, як чітко формулювати свої вимоги і підносити їх так, щоб стосунки в колективі не стали натягнутими.

Читайте також:
Американська vs. Британська Англійська: Чому Вони Так Сильно Відрізняються?

Порушені обіцянки, недотримання термінів, проблеми з дисципліною можуть підірвати до 50 відсотків організаційної ефективності. Crucial Accountability пропонує інструменти для вирішення подібних проблем.

3. The 15 Invaluable Laws of Growth by John C. Maxwell

Якщо організованість не Ваш коник, але Ви активно над цим працюєте, Вам варто звернути увагу на цю книгу. Автор детально розписує системи організації особи лідера і підносить це в такому ключі, що Ви відразу ж можете застосувати ці поради в повсякденному житті.

Ця книга допоможе Вам скласти повне уявлення про свої можливості та способи їх розвитку.

4. Handling Difficult People by Bloch PhD, Jon P

Вам напевно доводилося стикатися з “складними” людьми. У роботі менеджера вміння виходити з напружених ситуацій без збитку для робочого процесу є ключовим. У цій книзі Ви знайдете стратегії і інструменти, які допоможуть Вам знаходити підхід до різних типів осіб. 

Так само у Вас є хороша можливість подивитися на себе з боку і зрозуміти, в яких випадках Ви можете бути для оточення “важкою людиною”.

Читайте також:
Як Вивчити Розмовну Англійську?

5. The Five Temptations of a CEO by Patrick Lencioni

Це історія про молодого генерального директора, який, зіткнувшись з першим щорічним оглядом правління, знає, що він терпить невдачу, але не розуміє, чому. У книзі описані ситуації, з якими напевно стикався будь-який менеджер на певному етапі своєї кар’єри. 

Якщо Ви тільки плануєте отримати керівну посаду, ця книга допоможе Вам скласти уявлення про складнощі, з якими Вам доведеться зіткнутися.

 

Досвід, описаний в цих книгах, допоможе вам уникнути багатьох помилок у власній практиці. Ви зацікавилися однією з них, але боїтеся, що Ваших знань англійської мови недостатньо для розуміння книги? Business English Academy допоможе Вам поліпшити Ваші навички на курсі бізнес английська. Наш курс розроблений спеціально для корпоративних клієнтів і дозволяє вам розвиватися разом зі своєю командою. Знання англійської мови на високому рівні допоможе досягти нового рівня для вашої компанії.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest