Різниця між Each і Every в англійській мові | BeEnglish

Різниця між Each і Every в англійській мові

11

11 / 2021

2150

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Чи знаєте Ви коли вживати each, а коли every у реченні? Яка різниця між each та every? Що краще every vs each? Ці питання ставить майже кожен, хто тільки почав свій шлях у вивченні англійської мови, адже це типові помилки. Але хочемо відзначити, що на правильне вживання “every and each” слід звернути свою увагу, щоб мати хороший рівень володіння English.

Незважаючи на те, що дані слова мають однаковий переклад “кожний”, each and every у граматиці мають свій зміст, відтінок та difference between each and every все ж таки існує:

Each

Вживається у тому, щоб виділити певний предмет чи людину з натовпу, показати важливість саме одного. Має переклад “кожен”. Запам’ятайте, що різниця each і every в тому, що each використовується, щоб виділити невелику кількість чогось.

  • Each person should have the report– Кожній людині варто мати при собі звіт
  • Our boss gave each of us salary – Кожному з нас наш бос нарахував гроші

Every

Використовуємо для того, щоб взяти до уваги, наприклад, усю групу людей, а не кожного окремо. Тобто, різниця each and every полягає в тому, що every призначено для великої кількості. Також, ще важливо, що every показує частоту дій.

  • They have meetings every Friday – У них зустрічі щоп’ятниці
  • Every letter should have the structure – Кожен лист повинен мати структуру

Коли нам не потрібно виділяти щось і в реченні не важливо хто виконав дію, ми з легкістю може використовувати два ці слова, незважаючи на їх відмінності:

Every / each person should have lungs to live – У кожної людини повинні бути легені, щоб жити

Тепер Ви знаєте яка основна різниця у вживанні each і every. Якщо Ви хочете розібратися детальніше – загальний курс англійської може допомогти вам, на курсі Ви зможете практикуватися та знайти вправи для відпрацювання своїх навичок, щоб більше не допускати помилок. Break a leg!

Читайте також:
Різниця Між Англійськими Прийменниками To і For

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest