Як ефективно вчити ділову англійську онлайн - Поради від BEA

Як Ефективно Вчити Ділову Англійську

09

12 / 2020

493

Категорії: English language, Поради від BEA, Ринок освіти

“Завтра точно почну займатися англійською”, подумали Ви і відсунули план “на пізніше”. Що в реальності означає “ніколи”. У сучасному темпі життя нам все складніше знайти час на додаткове заняття, навіть якщо вони важливі для професійної діяльності. Хоч і розуміємо, що незалежно від роду діяльності, шлях до кар’єрного успіху зараз залежить від знання англійської. З чого ж розпочати, щоб дійти до мети і вивчити ділову англійську для роботи?

КОМУ І ЯК ВЧИТИ БІЗНЕС-АНГЛІЙСЬКУ

ПЛАН ЯК ВЧИТИ ДІЛОВУ АНГЛІЙСЬКУ БЕЗКОШТОВНО

Кому і як вчити бізнес-англійську

По факту методи вивчення для всіх універсальні. Але залежно від ситуації, завжди можна зробити вибір на користь більше відповідних. Розберемо два випадки – ви початківець, який мріє про запаморочливу кар’єру; чи Ви вже висококваліфікований фахівець, і вперлися в деяку “стелю” в кар’єрі, пробити яку допоможе англійська. У другому випадку англійська потрібна на щоденній основі, для перемовин з іноземними колегами, ведення документації, і багато чого іншого.

Залізний і перевірений шлях, щоб вивчати бізнес-англійську – регулярні заняття (індивідуальні або в групі), які супроводжуються щоденною самостійною роботою (виконання домашніх завдань, перегляд фільмів, використання додатків і так далі). Такой фундаментальний підхід точно дасть свої плоди. Таким чином, якщо Ви тільки на початку свого кар’єрного шляху – не відкладайте на завтра. Починайте поступово вчити ділову англійську самостійно або онлайн безкоштовно, якщо фінанси не дозволяють більшого. Також, зараз багато знань можна отримати безкоштовно. Business English Academy надає широкий вибір профільних безкоштовних онлайн мікро курсів.

Що робити тим, у кого часу немає і кому англійська потрібна була ще вчора? Максимально занурюватися в мову і шукати будь-яку можливість попрактикувати англійську в робочому середовищі. В цьому випадку краще піти на інтенсивне заняття (у групі і/або індивідуально). Поцікавтеся, можливо ваша компанія надає корпоративне навчання ділової англійської.

Читайте також:
Зачем Нужны И Как Выбрать Курсы Бизнес Английского?

План як вчити ділову англійську безкоштовно

Яка б ваша ситуація не була, важливо знаходити час для самостійної роботи. Уроки уроками, а фільми, підкасти і додатки самі себе не пропрацюють. Вибирайте тільки ті ресурси і теми, які безпосередньо пов’язані з вашим родом діяльності. Наприклад, програмістові треба слухати підкасти для айтішників і працювати по підручниках для IT фахівців.

Вибирайте, з варіантів нижче, ті, які вам цікаво виконувати найбільше. Вивчення повинно бути в задоволення, а не з-під палиці. Отже, що ж можна робити з англійської:

1. Поєднувати приємне з корисним. Вечірній серіал, або фільм на вихідних включайте на англійській мові. Якщо складно – субтитри в допомогу. В них немає нічого поганого. Тим більше що ми вже поділилися нашим топ-5 серіалів для вивчення ділової англійської.

2. Читайте книги, будь-які книги. Якщо платні платформи з доступом до онлайн книгам не ваш варіант, то можете звернути увагу на безкоштовну онлайн бібліотеку Loyal Books. Багато часу проводите за кермом в пробках? Тоді вмикайте собі аудіокниги.

3. Слухайте підкасти для вивчення ділової англійської і дивиться TED Talks. Цей вид заняття допоможе прокачати знання ділової англійської конкретно для вашої сфери діяльності. Зустрічаючи цікаві фрази і вирази – виписуйте їх собі в замітки, або в Quizlet, щоб потім вчити і використати в мові.

4. Не забувайте про безкоштовні додатки для вивчення англійської. Не варто недооцінювати їх ефективність. Підтягуйте граматику, лексику і навіть вимову. Останньому теж приділяємо час. Грамотна, з точки зору вимови, мова – важливий чинник для ефективної комунікації з native і non-native speakers. Окрім безкоштовних, є варіанти і платних платформ. Одна з таких – Voxy. Там ви знайдете багато курсів для вузькопрофільних фахівців.

Головне – почати, і сьогодні. І пам’ятаєте, practice makes perfect, а значить чим більше Ви практикуєтеся, тим morefluent стаєте.

Читайте також:
Tech interview with a client, Lesson 1

Читайте також:
Tech interview with a client, Lesson 2

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest