Як і Де Дивитися Фільми на Англійській Мові

Як Дивитися Фільми на Англійській

30

09 / 2021

2112

Категорії: English language, Поради від BEA

Чи любите Ви дивитися кіно англійською? Фільми – це відмінний спосіб не тільки провести свій вільний час, а також і розвиватися.

На сьогоднішній день, вже відійшли “древні” способи заучування англійської мови, так як не всім людям підходить звичайне зубріння матеріалу. Як показує практика, дивитися фільми англійською мовою для вивчення мови найбільш ефективний метод.

Також, не дивлячись на те, вчите Ви англійську онлайн або ж оффлайн, спробуйте урізноманітнити ваше уявлення про вивченяя англійської мови, можливо Вам сподобається такий спосіб і вам легше буде даватися вивчення!

У даній статті ми хочемо поділитися з вами як правильно дивитися фільми англійською і чи корисно дивитися фільми англійською.

ЯК ПРАВИЛЬНО ДИВИТИСЯ ФІЛЬМИ АНГЛІЙСЬКОЮ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ МОВИ
ДЕ ДИВИТИСЯ ФІЛЬМИ АНГЛІЙСЬКОЮ?

Як правильно дивитися фільми англійською для вивчення мови

Для того, щоб зрозуміти як краще дивитися фільми англійською мовою, потрібно розібратися з важливими аспектами:

  • Вибираємо рівень

Тверезо оцінювати ваші можливості, навіть якщо фільм вам дуже подобається, але не для вашого рівня, ніякої користі він не принесе, а навпаки навіть може погасити ваше бажання вивчати англійську. Починають вивчати англійську мову підійдуть фільми рівня Elementary. А якщо Ви вже маєте достатньо досвіду у вивченні англійської, то краще дивитися фільми в оригіналі.

  • Чи використовувати субтитри?

Багато людей задаються питанням “дивитися чи фільми англійською з субтитрами?”. Ви можете дивитися фільми з англійськими субтитрами – це ефективно і навіть корисно. Але якщо ж Ви хочете дивитися навчальні фільми з українськими субтитрами – це принесе мало результату. Англійські субтитри допомагають нам стежити за мовою персонажів, граматичними структурами, а також без помилок виписувати нові слова.

Ви також можете зовсім не використовувати субтитри, але якщо тільки у вас вже просунутий рівень володіння мови або ж ви вже одного разу мали досвід перегляду даного фільму з англійськими субтитрами.

  • Скільки часу дивитися?

Відзначимо, що дивитися фільми англійською мовою потрібно уважно і бути досить сконцентрованим, особливо якщо Ви новачок в цій справі.
Не намагайтеся за один вечір подивитися 2 години фільму і винести якусь користь від нього, найімовірніше Ви просто втомитеся і не захочете більше повертатися до такого методу.

Для початку переглядайте 10-20 хвилин фільму, аналізуйте, виписуйте нові слова. Коли Ви відчуєте, що цього для вас мало, спробуйте збільшувати інтервали. Пам’ятайте, щоб був результат, Вам повинно це подобається і бути як доповнення, а не обов’язок!

  • Які фільми дивитися англійською?

В даному питанні Вам потрібно зрозуміти, якому жанру Ви віддаєте перевагу. Не варто орієнтуйтуватися на те, що модно, орієнтуйтеся лише на ваш смак і інтереси. Також, Ви можете використовувати цей ТОП-фільмів для вивчення англійської з задоволенням.

Читайте також:
ТОП Фільмів і Серіалів для IT Англійською

Де дивитися фільми англійською?

У наш час цифрових технологій не складе великих труднощів знайти де ж подивитися фільми:

  • YouTube – величезний майданчик, де Ви зможете знайти на будь-який смак фільми і більш того, абсолютно безкоштовно. Ви можете підписатися на канали, які підбирають такого типу контент і стежити за ними
  • Ororo.TV – тут Ви знайдете фільми в оригіналі, з англійськими субтитрами. Також на сайті надано словник для вашої зручності
  • Кінотеатри – Вам буде забезпечений попкорн, величезний монітор, зручні крісла і відмінний звук. Але відзначимо, що для відвідування кінотеатрів і перегляду фільмів англійською, потрібно мати досить хороши1 рівень володіння англійською мовою
  • Спеціальні сайти
    Також, Ви можете завантажити фільми і влаштувати собі кінотеатр вдома не гірше! Це все також безкоштовно і існує велика кількість таких сайтів (https://rutracker.org/forum/index.php,https://ex.ua/,http://fs.to/)

Отже, ми розглянули з вами як фільми допомагають покращити англійську мову. Не забувайте, що б ваше вивчення англійської приносило користь, Вам повинно це неодмінно подобатися і бути цікавим. Ні в якому разі не змушуйте себе, якщо Ви бачите, що цей спосіб не для вас. Експериментуйте, вивчайте і обов’язково пробуйте, таким чином, Ви точно знайдете метод, який вам до душі! Успіхів!

Читайте також:
ТОП-5 Серіалів Для Вивчення Ділової Англійської

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest