ТОП 3 грамматических шайтан-программ для изучения английского

ТОП 3 граматичних шайтан-програм

10

10 / 2018

969

Категорії: English language, Interesting to know, Language of Business

Як свідчить народна мудрість: “Якщо Ви бажаєте здаватись розумніше, ніж є насправді, використовуйте частіше абревіатуру “etc” та Spell checker” #Нікудибезних, вірно?

А якщо серйозно, то ідея про чарівну пігулку грамотності, прийшла вперше Ущербу Тайтелману, авторові також справді магічної команди undo. Алхімік Тайтелман почав шукати філософський камінь або програму D.W.I.M. (“Do What I Mean”) тим самим став ініціатором “комп’ютерної просвіти”.

Читайте також:
Can you speak IT? Yes, you can!

 

Вже в 70-х роках з’явилися перші системи autocorrection, які зіставляли слова з їх аналогами зі словників. Система швидко розвивалась й у 1995 році могла за контекстом зрозуміти, що “teh” це швидше за все “the”, а не, скажімо, “teсh”.

На сьогодні spelling literacy, як на PC, так і на mobiles, переживають справді Золоте століття. Spell checkers не лише бачать Ваші помилки й виправляють їх, але ще можуть порадити більш відповідне contextual matching, а це якраз те, що так важко дається non – native speakers.

Лідери серед граматичних шайтан-програм:

⬆️Grammarly (цей український стартап став лідером у всьому світі)

Grammarly – онлайн сервіс, який з радістю перевірить граматику та вимову у будь-якому реченні. Використали неправильний час? Зробили купу помилок в написанні? Поставили слова в реченні абияк? Don’t panic, Grammarly побачить усі ваші помилки й розкладе їх по поличках.

Що Ви отримуєте:

Checking усього речення

Точний підрахунок граматичних та лексичних помилок

Клавіатуру, яка надасть усі варіанти написання можливого слова

Читайте також:
English vs English or Watch Your Language

⬆️Ginger

Ginger – той самий помічник, який відразу покаже помилки, виділить їх темним кольором та порадить, як треба було написати. Якщо у Вас немає часу розбиратись в усіх граматичних та лексичних нюансах, а правильно побудоване речення потрібно ASAP, то Ginger – ідеальний варіант.

Що Ви отримуєте:

Виправлення усіх misspelings

Checker, який перевірить все з людською точністю та уважністю

Зручну роботу в онлайн-режимі

⬆️WhiteSmoke

WhiteSmoke – сайт, який точно варто відвідати, якщо Ви не впевнені в правильності своєї мови. Він вкаже на усі неточності й не забуде про коми, порахує кількість слів в реченні та навіть перевірить текст на плагіат. Хіба не цінна знахідка?

Що Ви отримуєте:

Відсутність пунктуаційних помилок

Перевірку структури речення й стилю написання тексту

Технологію, ґрунтовану на обробці природної мови, яка знає понад 45 languages

Якщо трохи подумати, то можна зрозуміти, що spell checkers існували ще задовго до нашого століття високих технологій. Декілька десятків років назад така перевірка граматики й орфографії існувала у більш незручних варіаціях – словниках. Нам дуже пощастило, що ми живемо в той час, коли одного кліку вистачає, щоб перевірити language skills.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest