ТОП-10 фільмів і серіалів для IT англійською мовою

ТОП Фільмів і Серіалів для IT Англійською

21

09 / 2021

1539

Категорії: English for IT, Поради від BEA

Як Ви проводите своє дозвілля? Чи любите Ви проводити час з користю для свого розвитку або ж бажаєте ні про що не думати і просто відпочивати у вільний час?

Погодьтеся, що просто заучувати лексику пов’язану з айті нудно і не завжди ефективно. Вивчення англійської в певній сфері, наприклад пов’язану з айті, йде краще завдяки з різним фільмам для IT і серіалів для айтішників.

Зараз існує величезна кількість фільмів і серіалів про it технології різних жанрів. Давайте ж розглянемо і трохи поговоримо про топ серіалів і фільмом для програмістів.

Якщо Ви проходите курси англійської для IT і хочете ще більше розвиватися в цій сфері, тоді дана стаття точно для Вас!

ТОП 5 СЕРІАЛІВ ДЛЯ IT
ТОП 5 ФІЛЬМІВ ДЛЯ ПРОГРАМІСТІВ

ТОП 5 серіалів для IT

Якщо Ви жити не можете без серіалів, тоді обирайте відповідний для себе внизу і тренуйте аудіювання, поповнюйте словниковий запас і не забувайте виписувати нові слова, після чого повторюйте їх, так лексика буде запам’ятовуватися набагато легше і буде приносити користь:

  • Silicon Valley – не тільки цікавий, але і комедійний серіал про айтішників, які тільки почали робити перші кроки у своїй роботі. Завдяки даному серіалу Ви зможете поповнити свій словниковий запас повсякденними фразами IT фахівців, дізнаєтеся більше про роботу в команді і про початок роботи.
  • MR. ROBOT – даний серіал про хакера- програміста, який затятий прихильник справедливості і робить все тільки так.
  • The Fifth Estate – цей серіал точно не залишить нікого байдужим. Цей серіал буде не тільки корисний і цікавий для програмістів, але також і для людей, які зовсім не пов’язані з айті сферою. Цей серіал вважається кращим для IT, так як заснований на реальних подіях. Тут Ви знайдете абсалютно все: життєві інтриги, скандали і розслідування. А для програмістів піднімаються теми кібербезпеки, політики, журналістики, а також зможете попрактикувати діалоги на досить складні теми.
  • Cyberbully – ще одна історія серіалу, яка пов’язана з хакером, де молода дівчина піддалася шантажу і змушена виконувати всі накази.
  • Snowden – а завершує наш список “кращі it серіали” саме цей TV series. Розповідь про життя людини, який працює в сфері безпеки Сполучених Штатів. А саме, про його умовиводи, що за людьми ведеться стеження протягом усього життя.
Читайте також:
Топ-5 Фільмів, які варто подивитися англійською мовою

ТОП 5 фільмів для програмістів

Фільми також можуть допомогти у вивченні англійської. Запасіться ручкою, словником і хорошим настроєм. Для початку можете вмикати субтитри і виписувати нові слова, повторювати за улюбленим актором його акцент, а також звертайте увагу на граматичні структури і їх використання:

  • Transcendence – відкриває наш список “топ фільмів для програмістів” даний художній фільм. Розповідь про створення штучного інтелекту і інноваційного комп’ютера, який міг би перевернути з ніг на голову все людство.
  • Who Am I – фільм про хакера, який тільки почав свій шлях і не усвідомлюючи того, був визнаний самим крутим хакером в світі.
  • Die Hard 4.0 – ще один фільм про айтішників, які врятували країну від докучливих хакерів, які зламали систему безпеки.
  • Johnny Mnemonic – досить старий, але дуже корисний і цікавий фільм про програмістів, які розповідпють про майбутнє. Фільм хороший тим, що в ньому є діалоги на професійну тематику, а також і на повсякденні теми, а плюс до того, потреніруете американську англійську.
  • Swordfish – сумашедший хакер, який скоїв пограбування, будучи засудженим. У фільмі присутня лексика про кібербезпека, айті сферу, а також і прості діалоги.

Якщо Ви вже вивчаєте англійську для програмістів і хочете більш цікаво і незвично продовжувати вчити професійну лексику, то обирайте найкращі фільми про хакерів і програмістів і проводьте своє дозвілля не лише з задоволення, але ще і приносячи собі користь.

А якщо ви вже переглянули всю підбірку, то ми підготували для вас новий перелік фільмів для програмістів. Дивіться та прокачуйте свою англійську.

Читайте також:
Список Англійських Слів Для IT-фахівців

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest