Онлайн Курси Англійської Мови - Business English Academy
Filter by courses:

Онлайн курси англійської

Мікро курси англійської мови online

BEA пропонує декілька форматів онлайн курсів для вивчення англійської мови залежно від потреб і цілей, які ставить перед собою студент або компанія.

 

1. Для яких завдань підходить мікронавчання?

мікронавчання англійськоїМікронавчання, представлене безкоштовними онлайн курсами англійської, не намагається дати фундаментальні знання- воно про прискорену миттєву підтримку, коли є конкретне питання/проблема, яку необхідно вирішити швидко і ефективно. Або якщо необхідно терміново відновити знання у вузькій темі, ціна такої допомоги велика!

2. Чому це ефективно?

чому онлайн англійська ефективнаМікрокурси, як особливий вид експрес курсів, підходить у будь-який робочий процес, не відволікають від нього і дають тільки те, що необхідно в кожен конкретний момент для компанії і співробітників – максимум практичної інформації, без води.

3. Де можна проходити мікрокурси?

онлайн курси англійськоїНа комп’ютері або смартфоні, але взагалі мікронавчання ідеально підходить під мобільні пристрої, щоб проходити курси можна було де завгодно: вдома, в транспорті або черзі. Вчити новий матеріал, читати відгуки і дивитися відео можна в режимі нон-стоп.

4. У чому переваги онлайн курсів?

Дистанційні онлайн курси бізнес англійської такого формату є дуже результативними і мають ряд переваг:

форматформат: курси вивчення англійської мови онлайн створені як для початківців, так і для просунутих учнів, рівні курсів варіюються від pre – intermediate до advanced.

 

гнучкістьгнучкість: сьогодні Ви можете вивчати англійську для програмістів, а завтра- англійську для маркетологів, спочатку робите ставку на розмовну англійську, а пізніше – на написання резюме англійською мовою.

стислість і структурованістьстислість і структурованість: ми створили наші курси так, щоб Ви мали можливість в максимально короткі терміни отримати великий об’єм якісної і структурованої інформації. Тільки корисні знання, без води!

професіоналізм викладачівпрофесіоналізм викладачів: для створення кожного курсу були залучені як кращі фахівці з досвідом роботи в цій сфері, так і носії мови.

 

інтерактивні завданняінтерактивні завдання: формат курсів дозволяє закріпити отримані знання за допомогою цікавих інтерактивних завдань, що підвищує цінність таких знань.

Зараз на нашому сайті Ви маєте змогу пройти два популярні курси англійської мови онлайн БЕЗКОШТОВНО: “Email writing in IT company” и “Top mistakes in business email”

Pin It on Pinterest