Бізнес тренінги з англійської мови | Business English Training в Києві, Харкові

Бізнес тренінги англійською мовою

CONFLICT MANAGEMENT RESOLUTION

 • Для кого: Sales Managers, Team Leads, Developers, HRs, менеджери ЗЕД
 • 90 хвчас
 • англійськамова
цiкаво
×

PROFESSIONAL EMAIL WRITING

 • Для кого: Sales Managers, Team Leads, Developers, HRs, менеджери ЗЕД
 • 90 хвчас
 • англійськамова
цiкаво
×

Cross-Cultural Management

 • Для кого: Sales Managers, Team Leads, Developers, HRs, менеджери ЗЕД
 • 90 хвчас
 • англійськамова
цiкаво
×

The Language of Negotiations

 • Для кого: SALES MANAGERS, TEAM LEADS, DEVELOPERS, HRS, МЕНЕДЖЕРИ ЗЕД
 • 90 хвчас
 • англійськамова
цiкаво
×

Серед усіх шкіл корпоративного навчання англійської мови, Business English Academy виділяється тим, що її головна місія – поліпшення не одного конкретного досвіду (наприклад, listening), а цілого комплексу вмінь, які містять в собі практичні бізнес-знання. Професійний та всебічний підхід до навчання персоналу проявляється в тому, що у 2014 році наша компанія створила тренінговий центр. Business English Academy заснувала перші в Україні повністю англомовні навчальні бізнес-тренінги. Націленість на особисту та професійну ефективність співробітника – наш головний орієнтир. Так, співробітники опановують необхідні навички, розуміються у бізнес-процесах разом з удосконаленням англійської мови, що дозволяє дуже швидко та ефективно впроваджувати нові «інструменти» у свою професійну діяльність.

Ми, як ніхто інший розуміємо всю цінність корпоративної англійської мови для компаній. Адже ставка на розвиток співробітників – найкраще вкладення. Крім наявних програм англійської для корпоративних клієнтів, Business English Academy має чотири дієвих тренінги:

Таким чином, розвивається не тільки рівень володіння англійською мовою співробітників, але і soft-skills разом з розумінням різних бізнес-процесів. Наші тренінги також добрі тим, що всього за 90 хвилин учасник отримує практичні знання. Забудьте про “суху” теорію, яка не підійде Вам в робочому середовищі. Розбори кейсів з нашими кваліфікованими коучами покращать всі навички, про існування яких Ви могли тільки здогадуватися. Більше того, семінари англійською мовою розроблені на основі запитів наших клієнтів і з максимальним урахуванням поточних вимог ринку.

Переваги корпоративних тренінгів англійською мовою від Business English Academy

Говорячи про переваги наших корпоративних тренінгів англійською мовою, можна підсумувати результат, який учні отримають по їх проходженню. Учасники тренінгу (незалежно від його теми), пропрацюють ведення переговорів зі складними клієнтами англійською мовою, підвищать впевненість і стійкість до стресів, навчаться правильно повідомляти погані новини, і навіть пропрацюють тактики надання зворотного зв’язку. Автентичний бізнес-тренінг допоможе Вашим співробітникам побудувати правильну комунікацію зі складним клієнтом, а також вибрати ідеальну стратегію поведінки. Наша команда кваліфікованих тренерів забезпечить миттєвий перехід від теорії до практики, максимально підвищивши рівень компетенцій учнів.

Політика нашого English Training Course проста. Ми об’єктивно розуміємо, що вивчення граматичних конструкцій, величезної кількості ідіом, фразових дієслів, та й просто заучування лексики стає головним батогом у вивченні англійської мови. Так, подібна методика може призвести до видимого результату, але швидше за все, приведе Ваших співробітників у відчуття повної демотивації, вигоряння і відстороненості. Тому, комбінування таких занять з автентичними тренінгами, зі взаємодією між учнями та коучем – найкраща альтернатива. Важливо розуміти, що тренінги, завдяки моделюванню різних конфліктних ситуацій, сприяють формуванню зрілої, стресостійкої особистості, якій не страшні маніпуляції та «ігри» з боку клієнта. Business English Training стоїть на трьох китах: це поліпшення рівня англійської мови (переважно speaking skills), формування знань в області комплексних бізнес-процесів та створення психологічно цілісної особистості.

Кому підійдуть навчальні семінари англійською мовою?

Отримання незамінного досвіду швидкого прийняття рішень в ситуаціях різної складності буде до речі sales-менеджерам, тим-лідам, розробникам, HR-ам, менеджерам ЗЕД і всім, хто так чи інакше пов’язаний зі спілкуванням з клієнтом, комунікацією всередині команди, і за її межами. Персональний та функціональний підхід чимало важливий в проведенні тренінгу для кожної окремої компанії. Так, наш тренінговий центр розробляє кейси індивідуально під кожну компанію, з урахуванням цілей навчання, бізнес-спеціалізації компанії, культурних особливостей спілкування з іноземними партнерами та рівня володіння англійською мовою учасників.

Корпоративне бізнес-навчання в Business English Academy – це професійний підхід, підвищення компетенцій співробітників шляхом проходження практичних, «живих» бізнес-кейсів, що обов’язково тягне за собою підвищення внутрішньої мотивації учнів. Наші тренінги – гарантія стрімкого зростання Вашої компанії.

Pin It on Pinterest