Англійська мова для менеджерів | Курси ділової англійської для менеджерів в Києві, Харкові, Україні

Англійська Для Менеджерів

Английский для менеджеров
29

11 / 2019

3016

Категорії: English for HRs, English language, Interesting to know, Language of Business, Sales Letter, SOS language, Поради від BEA

Ефективне управління. Утопія або реальність?  Що потрібно сучасному прогресивному менеджеру для успішного вирішення усіх питань? Такому кадру ніяк не обійтись без знання англійської мови. Вміння бути багатозадачним,  створити правильне формулювання завдань, коректно доносити інформацію до підлеглих та керівників, вести документацію та ділові листування. Це далеко не весь функціонал менеджера. Щоб стати справжнім професіоналом, мало навичок виконання цих обов’язків українською мовою. Вам необхідно вміти виконувати все теж саме у процесі спілкування з іноземними партнерами, тоді Ви станете більше затребуваними у своїй професійній сфері.

Навіщо менеджерам з продажів потрібно знати англійську мову?

Якщо Вашою метою є не лише збільшення продажів у своєму секторі, але й розширення на ринку, залучення нових клієнтів, підтримка зв’язку з клієнтами, це означає, що навичка спілкування – Ваш основний інструмент для досягнення результату. Англійська мова дозволяє розширити сферу діяльності у цьому напрямі. Нові спеціалізовані товари нерідко презентуються англійською мовою, знання якої допоможе Вам завжди бути у курсі останніх подій Вашої індустрії. Навички англійської мови також можуть стати фундаментом для стрімкого кар’єрного зростання  амбітного sales менеджера.

Як можна освоїти ділову англійську мову для менеджерів?

Робоча атмосфера вимагає використання формального варіанту мови. Щоб з легкістю і задоволенням вивчити бізнес англійську, оберіть найбільш відповідний саме Вам спосіб. Не обов’язково відразу ховатись за підручниками з нудною теорією, вивчення англійської для HR менеджерів з продажів та закупівель ефективно проводиться за спеціалізованими посібниками “Market leader”, “Keynote”, “Business result” etc.  Ви можете вивчати актуальні теми у сфері менеджменту за допомогою відеотренінгів, самостійно знаходити теми, що цікавлять Вас, які обговорюють провідні іноземні фахівці. Якщо Вам необхідно відчувати підтримку викладача в процесі навчання, Вам буде дуже корисно пройти профільний курс “Англійська для sales manager/менеджерів зед/hr менеджерів”. Відповідально підійдіть до вибору курсу, щоб отримати максимум на занятті й опанувати необхідні саме Вам знання.

Курси англійської мови для менеджерів по продажах онлайн від BEA

Офіси Business English Academy розташовані по всій Україні. Ми навчаємо фахівців діловій англійській мові у Києві, Харкові, Дніпрі та інших містах України. Якщо Ви не впевнені, що зможете виділити час на навчання, ми пропонуємо Вам ефективний онлайн курс корпоративної англійської мови. Це можливість перейти на новий рівень володіння мовними навичками. Дистанційне навчання дозволяє отримувати таку ж кількість знань та практики, але при цьому значно економить Ваш час і не прив’язує до одного місця.

Навчання проводиться як для фізичних, так і для юридичних осіб.

Базовий англійський словник для менеджерів

Команда BEA  підготувала лексику, яка буде фундаментом для вивчення бізнес англійської для бренду менеджерів, hr менеджерів і sales менеджерів. Англійська для менеджерів ЗЕД також базується на цій лексиці. Самостійне вивчення слів у комплексі із заняттям на спеціалізованому курсі англійської мови  для менеджерів у найкоротші терміни приведе до бажаного результату.

sales quota – цільовий показник об’єму продажів

sales commission – комісійний збір за продаж

sales account – рахунок продажів [реалізації]

business-to-consumer – “бізнес для споживача”

business-to-business – “бізнес для бізнесу”

Customer Relations Management – управління взаємодією із замовниками

vendor – продавець

retail sale – роздрібний продаж

wholesale – оптова торгівля

supply chain – логістичний ланцюг

logistics – логістика

goods – товари

shipping – транспортування, перевезення

supplier – постачальник

manufacturer – виробник

distributor – розповсюджувач, агент з продажу

retailer – роздрібний торговець

end user – кінцевий користувач

warehousing – довготривале зберігання на складах

Enterprise Resource Planning – планування ресурсів підприємства

quality assurance – гарантія якості

human resources – трудові ресурси, людські резерви

headhunt – підбирати висококваліфіковані кадри

recruit – наймати

incentive – заохочення, стимул, спонукальний мотив

compensation – винагорода, компенсаційні виплати

Business English Academy пропонує Вам пройти курс “Бізнес англійська для менеджерів” у Києві, Харкові, Дніпрі та інших великих містах України для придбання та поліпшення навичок вільного спілкування під час ділової комунікації. Ви також можете пройти навчання онлайн по скайпу й отримати високі результати у кінці навчання. Знання професійної англійської мови гарантує впевненість у спілкуванні з партнерами, а також сприяє розвитку ув професійній сфері та кар’єрному зростанню бренд менеджерів, hr менеджерів і sales менеджерів.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest