Англійська для бухгалтерів і аудиторів онлайн | Курси в Києві, Харкові, Україні

Англійська Для Бухгалтерів: Що Дає Та Як Вивчити?

19

12 / 2019

4218

Категорії: English language, Interesting to know, SOS language, Наші семінари, Поради від BEA

Англійська мова є основною для міжнародної комунікації у будь-якій сфері, фінансовий сектор тому не виключення. Американська та британська фондові біржі входять у п’ятірку найбільших, а в топ-10 найбільших банків світу знаходяться чотири з Китаю і два із США. З 1973 і до цього дня Фонд Міжнародних стандартів фінансової звітності (IFRS Foundation) розробляє інтернаціональні стандарти ведення бухгалтерського обліку. Це означає, що навіть працюючи в Україні, якщо Ваша мета стати успішним бухгалтером або фінансистом, то без знань англійської Вам не досягти успіху.

Навіщо бухгалтеру знання ділової англійської мови?

Мова бізнесу – англійська, і якщо Ви бажаєте реалізувати свій потенціал, потенціал своєї компанії на міжнародній арені, або ж плануєте залучати міжнародних партнерів й інвесторів, то маєте бути не просто вільним користувачем, але й володіти професійною лексикою у сфері бізнесу та фінансів. Також Вам доведеться вивчити правила складання стандартних документів, освоїти принципи ведення перемовин та листування, а також проведення презентацій. Знання англійської дозволять Вам завжди залишатись у курсі найсвіжіших економічних новин, а також читати літературу від міжнародних експертів в оригіналі. Якщо Ваш кар’єрний план – вертикальний розвиток у рамках однієї компанії, то курс бізнес англійської для бухгалтерів та аудиторів саме те, що Вам потрібно. Варто зазначити, що програми MBA викладаються виключно англійською. А якщо Ви розглядаєте варіант отримання міжнародного сертифіката у сфері фінансової діяльності, такого як ACCA, CFA, CIA, CIMA, то Вам також доведеться заздалегідь опанувати англійську на просунутому рівні та вивчити необхідну термінологію.

Professional English for Accounting

Бізнес англійська для бухгалтерів та інших спеціальностей у сфері фінансів має на увазі вивчення профільної лексики та поповнення лексичного запасу бізнес термінами та мовними зворотами, розбір фінансової документації англійською, витяги з реальних діалогів для аудіювання з подальшим опрацюванням отриманих знань з практики.

Переваги навчання в BEA

Business English Academy є лідером у сфері корпоративного навчання англійській мові в Україні. Викладачі академії, професіонали найвищого класу з багаторічним досвідом, розробляють програми курсів враховуючи індивідуальні потреби кожного клієнта забезпечуючи тим самим освіту, що максимально персоналізується. А використання найефективніших та сучасних методик викладання гарантує успіх та прогрес кожному студенту. Пройти наш спеціалізований курс Professional English for Accounting Ви можете офлайн у Києві або Харкові, або можете зробити вибір у бік онлайн навчання англійської. Після закінчення курсу Ви отримаєте сертифікат про успішне проходження, який зможете надалі використати для підтвердження своїх знань. А вигідна ціна стане приємним бонусом.

Базовий словник англійської мови для бухгалтерів

Фахівці BEA підготували для Вас базовий список лексики, який Ви можете використати, щоб наблизитись до вільного володіння термінологією, або ж, щоб перевірити вже наявні знання. Цей список лексики, додатково до курсу Professional English for Accounting буде корисний не лише для бухгалтерів, але й для аудиторів, фінансових директорів, податкових консультантів.

Management accounting – управлінський облік
Bookkeeper – бухгалтер
Tax advisor/consultant – податковий консультант
Auditor – аудитор
Sole trader/ sole proprietorship – індивідуальний підприємець (укр. ФОП)
Accounting period – звітний період
Annual financial statements – щорічна фінансова звітність
Statement of earnings/income statement – звіт про фінансові результати
Assets and liabilities – активи та пасиви
Balance sheet – баланс
Trial balance – оборотно-сальдова відомість
Capital – капітал
Revenue – дохід
Profit – прибуток
Gross income – валовий доход
Net earnings/net income – чистий прибуток
Costs and expenses – витрати
Liabilities and equity – зобов’язання та акціонерний капітал
Interest and financial charges – відсотки та фінансові витрати
Inventory turnover index – коефіцієнт обороту запасів
Cash flow – рух готівкових коштів
Payroll systems – системи нарахування заробітної плати
Double taxation – подвійне оподаткування
Income tax – податок на прибуток
Earnings before income tax – операційний прибуток
Value added tax – податок на додану вартість
Billable hours – оплачувані години роботи
Be up-to-date on something – бути у курсі останніх подій

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest