Англійська для Дизайнерів | Словник, Як Вчити і Застосовувати

Англійська Для Дизайнерів: Що Дасть Та Чим Корисна

01

03 / 2020

3262

Категорії: English for IT, Поради від BEA

Зараз не ставитимемо такі риторичні питання як: “чи потрібна дизайнеру англійська” або “навіщо вона йому”. Давайте краще поговоримо про те, як може змінитись професійне життя дизайнера, якщо він почне застосовувати у роботі свої знання іноземної мови! Насправді, більшість з нижчевикладених тез можна застосувати практично до будь-якого фахівця на фрилансі, але в цій статті ми будемо говорити про бонуси англійської для веб та графічних дизайнерів, а також художників та дизайнерів інтер’єру.

ЗМІСТ:

ЯК ЗАСТОСУВАТИ АНГЛІЙСЬКУ В РОБОТІ?

ЯК ДИЗАЙНЕРУ ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ МОВУ?

З ЧОГО РОЗПОЧАТИ: АНГЛІЙСЬКИЙ СЛОВНИК ДЛЯ ДИЗАЙНЕРІВ

Як застосувати англійську в роботі?

Якщо ти сам собі керівник, підлеглий та працюєш віддалено, то як же використати в роботі англійську так, щоб вона принесла бонуси та нові замовлення?

  1. Працюй над своїм англомовним портфоліо та навчись писати CVі Cover Letter. Ці документи знадобляться тобі, щоб почати працювати з іноземними клієнтами та отримувати від них замовлення. Про те, як це зробити, читай тут.
  2. Зареєструйся на біржах праці. Для фахівців, які працюють віддалено це непоганий варіант поповнити своє портфоліо міжнародними замовленнями. Крім цього, можна отримати приємний бонус – вища оплата праці, ніж на вітчизняному ринку.

Біржі праці для пошуку нових клієнтів та замовлень:

  • Upwork
  • Freelancer
  • 99designs
  • Flexjobs
  • Behance.

Художникам, ландшафтним дизайнерам, а також дизайнерам інтер’єру краще зробити вибір на користь локальних ресурсів з пошуку роботи. Для США це може бути craigslist, наприклад.

Як дизайнеру вчити англійську мову?

Якщо ти серед тих щасливчиків, у яких все добре із загальними знаннями англійської, то розпочни з вивчення й розвитку своїх навичок в Business English. Читай літературу, самостійно займайся за допомогою підручників, пройди курси. Навички ведення перемовин та листування, а також оформлення документації знадобляться для співпраці з іноземним замовником. Якщо треба підтягнути навички спілкування, то краще займатись з викладачем-носієм. Знайти такого можна в Business English Academy для заняття онлайн в Skype, або використати сервіс italki. Цілі компанії можуть пройти навчання у BEA на курсі “Business English для корпоративних клієнтів” у Києві та Харкові. Хочеш бути fluent? Поради та рекомендації про те, як перестати перекладати з рідної та почати думати англійською, а також ще багато іншої корисної інформації ти знайдеш у нашому блозі.

Паралельно з діловою англійською, починай вчити спеціалізовану лексику. Для легкого запам’ятовування й кращого занурення у мову, читай профільну літературу англійською для дизайнерів. І мову зможешь практикувати, й багато нової та корисної інформації по роботі дізнаєшся: 

  • Smashing magazine
  • Design modo
  • Dribble

Обмінюватись досвідом з іншими фахівцями на цю тему можна на ux.stackexchange.com.

З чого розпочати: англійський словник для дизайнерів

А доки ти не записався на курси й не почав вивчення професійної англійської для дизайнера, можна вивчити базові фрази, які стануть у пригоді в роботі.

Англійська для веб та графічних дизайнерів:

Alignment – вирівнювання

Banner – рекламний банер

CMS – система управління контентом

Dynamic/main content – динамічний/основний контент

Favicon – маленькі іконки на вкладці сайту біля назви

Focal point – фокусна точка

Footer – нижня частина сайту

Header – “шапка” сайту

Icon – іконка

Landing page – головна сторінка сайту

Navigation – навігація

Scroll – смуга прокрутки сайту

Sidebar – бічна панель

Specification – технічне завдання

Template – шаблон

Англійська для дизайнерів інтер’єру та художників:

Business card – візитка

Deadline – термін виконання робіт

Decoration – обробка

Feedback – відгук

Floor plan – планування, поверховий план

Home renovation – ремонт будинку (житла)

Inspiration – натхнення

Interior design – дизайн інтер’єру

Layout – розташування

Lighting – освітлення

Mockup – макет

Style – стиль

Texture – текстура

І пам’ятай, що у цій ситуації, англійська – це інструмент, на який ти можеш зловити рибу. Це інструмент для роботи. Сама по собі англійська не принесе тобі більший дохід або клієнтів, але при правильному використанні цього інструменту й решта не змусить чекати на себе.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest