Англійська для юристів | Курс Юридична Англійська мова (Legal English) в Києві, Харкові

Legal English: Закони Вивчення Англійської Для Юристів

08

11 / 2019

1798

Категорії: Language of Business, Ринок освіти

У правосуддя своя мова. Успішному юристові важливо розуміти цю мову не лише у своєму офісі, але і у будь-якій країні світу. Хочете мати можливість обмінюватися досвідом з колегами зі всього світу? Мрієте побувати на міжнародних семінарах від практикуючих юристів?  Прагнете отримати посаду в юридичній фірмі за кордоном? Якщо Ви зіткнулися з необхідністю підтягнути свої знання англійської і шукаєте репетитора, зробіть перший крок на шляху до поліпшення своїх навичок разом з Business English Academy.

Наші фахівці розробили  ефективний курс навчання, який враховує саме Вашу професійну спрямованість. У курс юридичної англійської мови входить базова ділова і профільна лексика, зроблено упор на розвиток навичок спілкування у сфері бізнесу, навчання проводиться за структурованими навчальними посібниками. Заняття проходить в офісах в Києві, Харкові і Одесі, а також в режимі онлайн.  Викладачі Business English Academy вже  допомогли сотням фахівців набути впевненості у своїх знаннях англійської мови.

Особливості англійської мови для юристів

Професія юриста вимагає знання серйозної термінології, якою насичені юридичні тексти. Головні особливості юридичної лексики:

 • Вузькоспеціалізована лексика складає близько 40% (Запозичення з французької і латинської мов)
 • Різниця у вживанні знаків пунктуації (їх відсутність в юридичній документації ускладнює розуміння тексту)
 • Нестандартний порядок слів в пропозиціях
 • Використання рідко вживаних/застарілих слів
 • Активне використання фразових і модальних дієслів

Чому юридична англійська потрібна для юридичних компаній?

Будь-який керівник компанії повинен розуміти, що успіх роботи його фірми залежить від того, наскільки компетентні його співробітники. Відгуки клієнтів школи Business English Academy підтверджують, що проходження  курсу “Юридична англійська” значно збільшує ефективність роботи окремих співробітників і усього підприємства. Організація навчання професійної англійської для персоналу служить опорою для подальшого розвитку бізнесу на міжнародному ринку.

Чому юридична англійська потрібна для практикуючих юристів?

Щоб крокувати в ногу з часом і бути професіоналом своєї справи необхідно шукати нові шляхи розвитку. Безперервна практика не завжди дає можливість бути в курсі останніх подій в професії юриста. Мало покладатися на знання, давно отримані у Внз. Вивчення англійської мови дає Вам можливість просування по кар’єрних сходах і відкриває нові перспективи працевлаштування.

Програма курсу юридична англійська мова

У програму курсу входить:

 • вивчення актуальної вузьконаправленої термінології з різних областей права
 • вивчення споживаних граматичних конструкцій
 • практика усної і письмової мови
 • вивчення основ ведення ділового листування
 • розбір професійних текстів
 • вивчення різниці в побудові спілкування з партнерами з різних країн

Переваги навчання в школі BEA

У Вас є можливість обрати формат навчання:

 1. Курс “Юридична англійська мова” по скайпу
 2. Курс “Юридична англійська мова” у Вашому офісі

Заняття проводиться на основі автентичних підручників, матеріал чітко структурований і викладений в доступній формі. Досвідчені викладачі бізнес англійської детально пояснюють і опрацьовують кожну тему і допомагають розібратися в особливостях юридичної термінології.

На курсі англійської мови для юристів ми детально вивчаємо часто вживані в професії юристів граматичні структури, розглядаємо лексику в контексті і практикуємо її використання в мові. Вартість курсу залежить від форми навчання і обговорюється індивідуально. Ми допомагаємо клієнтам організувати англійські корпоративні курси для персоналу і ведемо спостереження за прогресом наших учнів. Ми впевнені, що знання англійської мови допоможе Вам досягти кар’єрних висот в Україні і за кордоном.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest