Складнощі та Проблеми Викладання Іноземних Мов Онлайн

Складнощі Викладання Іноземних Мов Онлайн

29

04 / 2021

462

Категорії: English language, Interesting to know

Дистанційне навчання англійській мові стало дуже популярним на сьогодні. Онлайн вивчення мов – це швидко, зручно, не вимагає багато зусиль, часу, а також, Ви можете отримати як базові знання, так і поліпшити свої знання. Але також, існують і складнощі викладання іноземних мов онлайн.

Ми пропонуємо розглянути які існують проблеми онлайн навчання і потренувати свої skills на швидких курсах англійської онлайн.

CHALLENGES OF TEACHING FOREIGN LANGUAGES ONLINE

СОРОМ’ЯЗЛИВІСТЬ

НЕВПЕВНЕНІСТЬ

НЕПРАВИЛЬНЕ ВЖИВАННЯ ЧАСІВ

ЛЕКСИЧНІ ПОМИЛКИ

Challenges of teaching foreign languages online

Попри те, що вивчення мов онлайн має велика кількість плюсів, також, є і ряд проблем в дистанційному навчанні на англійській. Варто пам’ятати, що вивчення англійської онлайн вимагає такої ж самовіддачі і уважності, як і в оффлайн режимі. Труднощі можуть бути не лише у новачків, але і у людей, які вже займалися дистанційно.

Сором’язливість

Багато людей не можуть почати розмовляти на англійській із за сором’язливості, навіть якщо у них хороший словниковий запас. Це нормальне явище, але Ви, як викладач, повинні викликати прихильність до себе учня і за кожну спробу заговорити на англійській заохочувати учня.

Невпевненість

Треба пояснити людині, що не варто соромитися того, що вони роблять помилки і це природно, адже вони тільки вчаться, просто допоможіть учням аналізувати їх помилки і поліпшити їх знання. Зазвичай це відбувається із за відсутності практики, а крім зайняття онлайн, вони також можуть потренувати свою бізнес англійську по Skype.

Неправильне вживання часів

Найпоширеніша проблема в англійській – нерозуміння часів і їх неправильне використання, а також, нерозбірливість з активним і пасивним запоруками. Учень може вибрати певний курс, який націлений саме на ці “пропуски”, де викладач пояснить усі тонкощі використання часів і у ваших учнів не буде більше проблем з цим . Часи в англійській мові це не складно і можна легко вивчити усі часи в англійському можна завдяки всього одній картинці з котом.

Лексичні помилки

Більше практикуйтеся з вашими students. Виберіть тему, яка цікава і близька учневі, тим самим допоможіть здолати їм бар’єр і страх розмовляти на англійському .
Усі труднощі можна вирішити за допомогою регулярності зайняття, цікавих тем і легкого пояснення. А найосновніші завдання викладача – замотивувати, допомогти, заохотити і позбавити від страху в публічних виступах.

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 1

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 2

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest