Як формується ціна на навчання англійської мови в Україні?

Як Формується Ціна на Навчання Англійській Мові?

07

09 / 2021

722

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA, Ринок освіти

Не можете підібрати для себе відповідні курси англійської мови за ціною? А також не можете визначитися чи треба Вам вчити English з нуля, з носієм мови, онлайн, індивідуально або ж як підібрати для себе репетитора англійської мови?

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами деякими аспектами, які впливають на ціни курсів англійської мови, виходячи з вашого рівня і ваших потреб, а також порівняємо ціни.

ЧИННИКИ, ЯКІ ВПЛИВАЮТЬ НА ЦІНУ КУРСІВ АНГЛІЙСЬКОЇ
ЦІНИ НА КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ В BEA

Чинники, які впливають на ціну курсів англійської

Як ми вже знаємо, ціни на навчання англійської мови можуть бути абсолютно різними, виходячи з того, які навички Вам треба розвивати, будь то розмовна англійська або ділова англійська мова, бізнес англійська, або ж Ви хочете обрати інтенсивний курс, а може бути Ви зовсім тільки початківець.

Але відмітимо, що не завжди найдорожчі курси можуть бути ефективними. Щоб підібрати хороші курси для навчання англійській за приємною ціною, варто звернути увагу на наступні аспекти:

Методика викладання

Спершу вам треба визначитися як Ви хочете вивчати мову, в online або ж offline форматі. Звичайно ж, зараз більшість компаній і людей перейшли на онлайн навчання, це дуже зручно, ефективно і дешевше.

Кваліфікація викладача

Завжди звертайте увагу на те, які сертифікати є у викладача, чи розвивається він, чи знаходить щось цікаве для занять, а також, чи проходить він тренінги. Чим більше у викладача сертифікатів міжнародного рівня і чим більше він залучений у свою освіту для якіснішого навчання своїх учнів, тим ціна буде вища.

Формат занять

Виходячи з того, як Ви хочете відвідувати заняття, а саме в групі або ж індивідуально, ціна варіюватиметься. Ціна на вивчення англійської мови індивідуально порівняно дорожче, ніж якщо ж Ви виберете заняття в групі. Це відбувається через те, що на індивідуальному занятті вчитель звертає свою увагу тільки на вас.

Місцерозташування

Звернемо вашу увагу на те, чим розвиненіше місто в якому Ви живете, тим будуть дорожчі ціни за курси англійської мови. Наприклад, якщо ж Ви живете в Києві ціни будуть дорожчі на заняття на курсах і на заняття з репетитором, чим в Харкові. Також, якщо школа англійської мови знаходиться біля метро або ж центру – ціни будуть на порядок вище.

Конкурентність, ціноутворення на ринку

Не поспішайте робити імпульсивний вибір і краще прогляньте декілька шкіл і проаналізуйте ціни. Конкуренція найважливіший аспект, чим менше попиту, тим менше вартість на заняття.Неважливо, чи вибираєте Ви курси для маленьких або ж для себе, Ви в першу чергу звернете увагу на ціну, як показує практика. Улюбленчиками людей стають курси з середніми цінами і за-за своєї приємлимої ціни у них немає відбою від клієнтів.

Якщо ж Ви хочете отримати сертифікат після проходження курсів, вибрати самого кращого викладача або ж носія, в школі величезний вибір учбовий програм – ціни такому разі будуть дорожчі.

Носій мови

Усі шукають для себе самого кращого і більшість хочуть займатися з Native Speakers, тому що мало хто з україномовних викладачів знає усі фішки англійської мови, оскільки знає їх носій мови. Зверніть свою увагу, якщо Ви все-таки палаєте таким бажанням, ціна може відрізнятися на парочку сотень.

Тривалість заняття

Для того, щоб Ви почували себе комфортно і вивчення англійської було ефективним, придивіться за яким графіком і як часто Ви хочете вивчати англійську.

У англійській мові дуже важлива стабільність і систематичність, тому рідко, але довго займатися не дасть результату. Краще виберіть зручний для вас графік, наприклад 3 рази в тиждень по годині. Таким чином, бюджет таких занять сильно не битиме по вашому гаманцю, але принесе результат.

Вузьконаправленість

Ціни можуть відрізнятися від видів курсів. Якщо ж Ви тільки початківець і Вам потрібний базовий курс, ціна буде набагато менше, ніж для інтенсивного курсу. Відбувається це тому, що викладач готує складніший матеріал і завдання для інтесивного курсу.

Ціни на курси англійської в BEA

У нашій школі корпоративної англійської існує багато цікавих і вигідних курсів для вашого навчання англійської, а також Ви отримаєте сертифікат після кожного курсу. Давайте ж розглянемо їх:

На цьому курсі освітлюються усі найважливіші теми для говоріння, уся важлива граматика і ваш рівень значно підвищиться. Ціна такого курсу складає 600 грн за заняття, в цілому всього 45 занять, група складається з 10 чоловік, а тривалість такого курсу усього лише 5 місяців.

Тут Ви знайдете для себе містечко обов’язково. Курс включає усі теми і програми для різних рівнів. Курс охоплює усі важливі аспекти граматики і лексики. Ціна складає 650 грн за заняття, в цілому 50 занять, тривалість курсу 6 місяців.

Цей курс просто must-have для усіх людей у сфері IT. У курс входить вивчення професійної лексики і граматичних структур, розмовна англійська в діловій сфері. Ціна курсу 700 грн за заняття, тривалість 7 місяців,60 занять.

Також, відмітимо, що в нашій школі уроки можуть тривати від 60-90 хвилин 2 рази на тиждень, в онлайн режимі або ж в наших офісах в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, а також, у нас можливі уроки з носіями мови і в індивідуальному форматі! Щасти у виборі вашого курсу!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest