Як Вчити Слова Англійською Мовою? Поради від Викладача Школи BEA | BeEnglish

Як Вчити Слова Англійською Мовою? Поради від Викладача Школи BEA

17

08 / 2021

803

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Чи легко Вам вчити слова англійською мовою? Як показує практика, у більшої кількості людей проблеми саме з тим, як швидко вивчити слова in English з правильною вимовою і не забути їх в найближчому майбутньому.

Лексика є одним з найважливіших аспектів у вивченні мови, чим більше ми слухаємо аудіо, дивимося фільми, тим швидше поповнюється наш словниковий запас.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами нашими лайфхаками і прийомами як правильно учити слова англійською мовою щоб запам’ятати їх назавжди.

СКІЛЬКИ ТРЕБА ЗНАТИ СЛІВ ДЛЯ ВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ
ПОРАДИ ЯК ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКІ СЛОВА ШВИДКО І ЛЕГКО
СПОСОБИ ВЧИТИ НОВІ СЛОВА В АНГЛІЙСЬКІЙ

Скільки треба знати слів для володіння англійською мовою

Сперечаємося, що Ви не раз ставили питання “скільки треба вчити англійських слів в день, щоб добре володіти English”?. Для визначення вашого словникового запасу існує сила-силенна тестів, які Ви можете пройти. В середньому для вільного спілкування і підтримки розмови, людині треба близько 3,500 слів у своєму арсеналі. Але не забувайте учити слова, які потрібні саме вам :

Базова лексика

Для повсякденного життя Вам у будь-якому випадку знадобиться така база. Привітати, запитати як справи, дізнатися більше про роботу – завжди актуальні теми.

Лексика для роботи

Учіть слова, які пов’язані з вашою роботою. Якщо ж Ви працюєте у бізнес сфері, варто учити лексику пов’язані з переговорами, проходженням співбесід.

Поради як вивчити англійські слова швидко і легко

Асоціації

Це найефективніший спосіб вивчити англійське слово, навіть якщо ми ніяк не можемо запам’ятати як переводиться нове слово, варто тільки згадати схоже слово по звучанню і Ви відразу ж додасте собі в лексику ще одно нове слово.

Вживай нові слова у своїй мові

Якщо ж Ви щодня учите які-небудь слова на певну тему подивіться правильну транскрипцію і переклад слова і звичайно ж не чекайте доки прийде час їх використати. Почніть же відразу придумувати какой- нибудь діалог навіть у своїй голові або знайдіть друга по листуванню і використайте їх онлайн. Так Ви запам’ятаєте слова на англійській дуже швидко і плюс до того ж безкоштовно.

Учи дієслова

Якщо ж іменники можна описати хоч як то по інтуїції, то дієслова навряд чи. На перших порах варто зробити акцент саме на дієслова, оскільки вони займають велику частину нашого словникового запасу.

Придумуй діалог

Якщо Ви тільки вивчили слово, обов’язково придумайте діалог, пропозицію або словосполучення, так нові слова набагато легше і швидше запам’ятовуватимуться. Також, Ви можете знайти друга Native Speaker і учити англійську по скайпу.

Запам’ятовуй однокорінні слова

Завдяки одному кореню, але різні суфіксам, приставкам, можна запам’ятати в 5 разів більше нових слів. Вбий нове слово, яке тобі зустрілося і подивися усі його похідні. Таким чином, Ви вивчите набагато більше слів, а також дізнаєтеся їх значення.

Вчи стійкі вирази і словосполучення

У англійській мові існує ряд словосполучень, які вживаються тільки з таким дієсловом або ж іменником і ніяк інакше. У перекладачі не завжди дається правильний переклад слів, наприклад якщо Вам треба сказати “швидка їжа”, швидше за все перекладач виб’є вам “quick food”, замість правильного “fast food”

Повторюй

Не забувай робити інтервал і повторювати вже вивчені слова. Спочатку повторюйте через день, після чого через два дні і так далі. збільшуючи інтервал, таким чином слово точно залишиться у вас з голові.

Об’єднуй слова за темами

Для кращого запам’ятовування слів, об’єднай їх в одну групу (7-15 слів) з схожою темою, учи їх і періодично повторюй. Але існує теорія, що якщо Ви в одну тему, наприклад “Family”, додасте слово з абсолютно іншої теми, так дані спосіб стане ще в тисячі разів ефективніше і змусить ваш мозок працювати на повну.

Тестуй свої знання

Якщо ж Ви вже не один місяць намагаєтеся учити слова, обов’язково проходите час від часу тести. Так Ви зможете проаналізувати які слова і теми вам далися легко, а на які ще варто звернути свою увагу і зробити на них упор.

Вчи щодня

Для кожної людини треба учити щодня в середньому 7-15 слів для вільного спілкування і володіння англійським. Якщо Ви робите великі перерви – ефекту не буде, у вашій голові не затримається навіть і половини слів. Також, якщо Ви вирішили зробити перерву і потім вивчити за раз в два рази більше слів – ефекту не буде також. Краще учите помалу, 7-15 слів, але щодня. У вивченні мови дуже важлива стабільність і систематичність!

Пробуй різні методи

Усі ми унікальні і якщо для однієї людини підійде один спосіб вивчення англійської мови, то для іншого зовсім ні. Враховуйте свій тип сприйняття. Спершу спробуйте відео, аудіо, текстові формати, проаналізуйте з яким форматом вам легше і швидше запам’ятовуються слова. Таким чином, Ви марно не витрачатимете свій час.

Способи вчити нові слова в англійській

Додатки

На сьогодні це найлегший і використовуваний спосіб як вчити слова на англійській. Завдяки безкоштовним застосуванням, Ви можете вивчити вивчити дуже багато слів, які вживатимете в повсякденному житті. Плюс додатків в тому, що завдяки інтервалу, Ви не устигаєте забути про нові слова, оскільки додаток постійно нагадує про них. А також, зазвичай в додатках вже існують підбірки по темах, рівню і твоїх бажанням, що значно полегшує вивчення англійської.

Картки

Хоч це і дуже старий спосіб, але досить ефективний варіант учити і запам’ятовувати нові слова на англійській. Якщо у вас є час і Вам легше запам’ятовувати слова, коли Ви їх прописуєте – цей спосіб точно для Вас! Але спершу варто проглянути усі значення слів в словнику і визначитися видом карток, існують електронні і паперові:

  • Електронні

Підійде для людей, у яких офісна робота і Ви постійно перед комп’ютером. На своєму екрані ноутбука Ви можете створювати спеціальні стикери з новими словами або словосполученнями. Таким чином, нові слова будуть у вас постійно на видноті і Ви їх швидко вивчите. Але відмітимо, що якщо Ви використовуєте такий спосіб учити слова, Вам треба раз в 1-3 тижні міняти вже вивчені слова на нові, а після чого знову повертати на старі, так Ви їх не забуватимете.

  • Паперові

Цей варіант дуже легкий у використанні, на одній частині картки пишемо англійське слово, а на інший його переклад і таким чином check свої знання. Тут також можна включити асоціацію і прикріпити картинку, завдяки цьому як тільки Ви побачите або почуєте слово, у вашій голові спливатиме картинка і переклад слова.
Плюс до всього, Ви можете писати на одній частині картки пропозицію un Russian з English контекстом, наприклад “Я like читати книги”. Для більше просунутих в англійській мові, на одній стороні можна написати англійське слово, а на іншій його значення на англійській, узяте із словника. Для ефективнішого заучування слів, краще учите слова в контексті, а не просто як окремо слово. Пишіть на картках не просто слово, а sentences, в яких ці нові слова використовуються.

Словник

Заведіть блокнот, який служитиме для вас словником для нових слів. Коли почуєте нове слово зі свого улюбленого серіалу, обов’язково його запишіть і коли їдете на роботу повторюйте його.

Інтеллект- карта

Такий спосіб підійде для людей, які запам’ятовують слова швидше, коли їх пишуть. Візьміть лист А4, основну тему і все, що відноситься до цієї теми просто намалюйте. Приклад такої карти ми прикріплюємо нижче:

mind-up

Почни учити нові слова вже зараз. Переходьте від теорії до практики! Аналізуйте, пробуйте, проходьте загальні курси англійської мови і вибирайте відповідний спосіб саме для Вас. У цій статті ми поділилися тільки способами як вивчити нові слова, а справа вже за Вами!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest