Як Мотивувати Співробітників Компанії Вчити Англійську Мову? | BeEnglish

Як Мотивувати Співробітників Компанії Вчити Англійську Мову?

25

11 / 2021

492

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Хочете здобути престижну посаду? Корпоративне навчання англійської мови – дуже важливий аспект у просуванні кар’єрними сходами. Багато роботодавців дуже спантеличені питанням “як мотивувати співробітників вивчати англійську?”

Розвиток персоналу – один із найважливіших аспектів гарної працездатності і, звичайно ж, отримання високих результатів у роботі. У цій статті ми розглянемо для чого потрібна мотивація вивчити англійську мову у дорослих і як цього досягти.

НАВІЩО ПОТРІБНО МОТИВУВАТИ СПІВРОБІТНИКІВ
РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ПІДВИЩЕННЯ МОТИВАЦІЇ У СПІВРОБІТНИКІВ

Навіщо потрібно мотивувати співробітників

Ми вже не раз говорили, чому підвищення мотивації персоналу до вивчення англійської мови так важливо. Ще раз хочемо нагадати, що завдяки англійській мові:

 • Ви можете вивести свою компанію на новий рівень роботи
 • Отримувати інформацію з достовірних джерел, адже більшість експериментів, наукових досліджень, оглядів англійською мовою. Тим самим це може допомогти бути вашої компанії на найвищому рівні
 • Працювати зі світовими компанії на ринку
 • Збільшити продуктивність у роботі
Читайте також:
Особливості Корпоративного Навчання Англійської У Різних Типах Компаній

Рекомендації щодо підвищення мотивації у співробітників

Мотивація у співробітників для вивчення англійської не має бути як вимога. Учні, особливо, якщо це дорослі люди не люблять умов, краще зробити це м’яко і надати список, в якому вказані переваги знання англійської. А для того, щоб співробітники все ж таки задумалися про навчання на курсах англійської, дотримуйтесь наступних правил:

 • Навчання під час робочого процесу

Часто співробітники не хочуть вивчати або покращувати свої знання в англійській мові, тому що на це потрібно витрачати додатковий час. Запропонувавши навчатися у школі під час робочого процесу, Ви відразу побачите підвищення мотивації на уроках англійської мови у співробітників.

 • Індивідуальне навчання

Ще один немало важливий аспект чому мотивація учнів на уроках англійської мови може бути знижена – низький рівень володіння англійською та невідповідний час. Багато співробітників не хочуть навчатися в групі, тому що соромляться своєї англійської або їм незручно за часом. Обов’язково зверніть увагу на це і постарайтеся надати їм індивідуальний графік навчання. Таким чином, Ви покажете вашим співробітникам, що вони важливі для вас, і Ви завжди йдете на компроміси.

 • Заохочення

Обов’язково заохочуйте співробітників за те, що вони, наприклад, закінчили курс вивчення англійської мови. Для контролю Ви можете створити таблицю та відстежувати відвідуваність, лідерів, виконання домашнього завдання. Також хочемо зазначити, що мотивація підопічних максимально підвищиться, якщо Ви внесете “змагання” у процес навчання. Заохоченням можуть бути: книги, грошова надбавка, сертифікати, тренінги.

 • Доступність

Не прив’язуйте співробітників до однієї школи та способу вивчення англійської. У наш час цифрових технологій співробітники самі можуть вибрати для себе формат занять, викладача, час, а також через який пристрій їм зручніше займатися.

 • Неординарність

Для кращого ефекту та результату спробуйте створити такі умови, щоб співробітникам було цікаво приходити на заняття. Креатив – завжди цікаво та незвичайно, а у вивченні англійської ще й дуже ефективно. Спробуйте вибрати цікаву методику викладання англійської, яка була б цікавою для ваших співробітників.

 • Поставьте мету

Вивчати англійську просто так мало хто хоче і це робитиме. У компаніях важливо донести співробітникам мету та причину вивчення англійської мови. Наприклад, співпраця зі світовими компаніями або перехід на новий рівень продажів.

 • Позитивне мислення

Ніколи не пригнічуйте своїх співробітників, якщо їм не вдалося закінчити курс вивчення англійської мови, адже на це впливає величезна кількість факторів. Наприклад, їм не підходить викладач, їм нецікаво чи не підходить час. Ці причини зустрічаються досить часто і не варто ними нехтувати, адже робити помилки – це норма.
Підтримуйте ваших підопічних, робіть акцент тільки на хорошому і обов’язково допомагайте їм, таким чином вони будуть набагато більше намагатися.

 • Не порівнюйте

У жодному разі не ставте нікого на приклад своїм працівникам. Як показує практика, порівняння когось з іншими, лише дає негативний досвід і результат. Кожна людина індивідуальна і кожна людина має свої “прогалини” у вивченні англійської. Звертайте увагу на кожного співробітника окремо, завдяки цьому Ви покажете своє поважне ставлення та хвилювання.

 • Рекомендації та зворотній зв’язок

Мотивувати співробітників, які вже вивчають англійську, також дуже важливо. Не забувайте про них і звертайте увагу, адже це покаже ваш серйозний намір. Для обговорення успіхів можна створювати різні регулярні бізнес зустрічі або дзвінки.

Пам’ятайте, що англійська мова – світова мова, без якої існування на сьогоднішній день неможливе. Мотивуйте своїх співробітників, покращуйте робочий процес у вашій компанії завдяки англійській та виводьте свою компанію на новий рівень!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest