IT English від BEA для найменших | IT англійська для школярів

IT English Від BEA Для Найменших

03

10 / 2016

1415

Категорії: English for children

Як ми неодноразово Вам розповідали, Business English Academy спеціалізується на корпоративному навчанні англійської: ділова англійська, англійська для фінансів, англійська для медперсоналу, англійська для юристів – все було в нашій практиці. Але цього літа ми отримали новий виклик від IT Univer – IT англійська для школярів.IT Univer

Декілька слів про організацію IT Univer. Не так давно у Харкові розпочався новий проект, націлений на підготовку дітей до майбутньої професії вже зі шкільної лави. Творцями It Univer стали викладачі провідних університетів міста. Учням 3-11 класів пропонуються такі дисципліни як: програмування, математика, графіка та IT English. Що відрізняє It Univer від інших навчальних закладів  – відхід від масовості та приділення уваги кожній дитині. Ви можете бути впевнені, що тут знайдуть підхід навіть до самого прихованого таланту та зможуть зацікавити будь-кого.

англійська для школярів

Чому цей проект для нас відрізняється від все тих, з якими ми раніше мали справу? Бо справу потрібно мати з ДІТЬМИ, а вони, як ми знаємо, найжорстокіші критики.

Для основної програми склали навчальні посібники English for Information technology (Maja Olejniczak) – для найменших, English for Information Technology (David Hill) – для групи Pre-Intermediate, а також Infotech (Santiago Remacha Esteras), для дітей випускних класів, з рівнем англійської вище Intermediate.

навчальні посібники

Але щоб зацікавити дітей, простих завдань мало! Кожне заняття має бути наповнене сучасними новинами, іграми, переглядами відео та обговореннями нових стартапів. Тут стануть у пригоді  наступні ресурси: Ted talks for kids, Tech news for kids, Startups.

Одним словом: лідери IT індустрії готуйтесь! Ми створюємо нове покоління!!!

it англійська для школярів

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest