ТОП-5 Серіалів Для Вивчення Ділової Англійської Мови

ТОП-5 Серіалів Для Вивчення Ділової Англійської

04

04 / 2020

2682

Категорії: English language, Interesting to know

Любите дивитися фільми і серіали? Тоді пропонуємо це робити з користю для знань англійської. Перегляд фільмів, серіалів і телевізійних шоу допоможе Вам значно просунутись у вивченні мови, і удосконалити свою англійську, а точніше навички аудіювання. А якщо правильно підійти до вибору серіалу, то зможете легко і із задоволенням вивчити спеціалізовану лексику. Треба прокачати ділову англійську? Дивіться нижче наш перелік серіалів для вивчення ділової і бізнес англійської. Без сумніву можете включати субтитри, для максимальної користі і меншої напруги.

Suits («Форс-мажори»)

suits in english

Американський серіал про життя і роботу адвокатів в юридичній компанії Нью-Йорка. Цей серіал буде особливо корисним юристам і HRам (дещо для себе теж почерпнете) оскільки наповнений різноманітною юридичною і бізнес лексикою. Але прокачати знання ділової англійської зможуть усі, хто осилить 9 сезонів. Тим паче, що це той самий серіал, в якому грає Меган Маркл, Duchess of Sussex.

The Good Wife («Хороша дружина»)

the good wife in english

Ще один, і останній в нашому топі, телесеріал в жанрі юридичної драми. Це історія жінки-адвоката, мами 2х дітей і дружини американського прокурора. Після звинувачення чоловіка і збудження проти нього кримінальної справи, вона, після тривалого декрету, повертається в професію. Поки головна героїня піднімається по кар’єрних сходах, Ви зможете вивчити багато юридичної і ділової лексики.

Читайте також:
Топ-5 Фільмів, які варто подивитися англійською мовою

 

House of Cards («Картковий будиночок»)

house of cards in english

Гучний політичний трилер. Історія конгресмена Андервуда, який стає президентом США. Політика і бізнес тісно пов’язані – саме те, що треба, щоб в одному місці зібрати якомога більше різноманітної лексики ділової і бізнес англійської. А бонусом буде ще і “політична” лексика.

Silicon Valley («Кремнієва долина»)

silicon valley in english

Комедійний серіал про розвиток бізнесу в Кремнієвій долині. Must-see для усіх хто працює у сфері IT і розвиває свій стартап. 6 захоплюючих сезонів, щоб вивчити багато нової технічної лексики і гарненько посміятися. Нинішні стартапери подивляться на себе з боку, а майбутні зрозуміють, що їх може чекати.

Billions («Мільярди»)

billions in english

Драматичний телесеріал, а сюжет розгортається навколо мільярдера,, якому вдалося побудувати успішний бізнес в період фінансової кризи. Ситуація загострюється, коли в центрі уваги з’являється ще один герой – федеральний прокурор. Прем’єра п’ятого сезону тільки відбулася навесні 2020 року в Showtime.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest