Top 5 Misused Words that Natives Say Another Way | BeEnglish

Top 5 Misused Words that Natives Say Another Way

12

08 / 2021

331

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

А чи знаєте Ви, що те як ми говоримо і вимовляємо слова, видає нас за іноземців? Не лише по інтонації, але і по сенсу носії мови говорять деякі слова по іншому.

Раніше ми вже обговорювали most commonly misused words, а сьогодні ми хочемо поділитися нашими TOP 5 Misused Words that Natives Say Another Way. У відео ми розглянули найпростіші, але дуже важливі слова, які носії мови вимовляють інакше, ніж ми.

  • Yes

Це саме часто misused word in English. Носії мови говорять “yes” всього у близько 10 відсотках. Для Native Speaker дуже дивно вимовляти в такій формі ці слова. Носії вимовляють ці англійський слова як: yeah and yeap. Такий спосіб швидший, економить час і звучить більш доброзичливо.

Але все таки існують випадки, коли є місце для “yes”. Звичайно це ситуації, коли ми шоковані або ж щось дуже приголомшливе відбулося і Ви приголомшені.

  • No

Ще одно misused word that native speakers say differently. Також як і “yes”, “no” має скорочені форми, а саме: noah and nah. Така вимова слів дуже буденна для носіїв мови. Вважається, що така вимова слів має позитивніший і невимушений сенс. Коли ж носії говорять “no” – сталось щось дуже погане, в що складно повірити і прийняти.

  • Going to=gonna, want to – wanna, got to=gotta, have to, need to=need-a

Самі загальноприйняті слова в англійському у носіїв. Навряд чи Ви коли-небудь почуєте від Native Speakers “want to”.

Намагайтеся повторювати і покращувати свою вимову, імітуйте за носіями мови, дивіться відео, серіали, кіно і Ви обов’язково звучатиме як Native Speaker!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest