Топ Онлайн Додатків Для Проведення Уроків З Англійської Мови від BEA

Топ Онлайн Додатків Для Проведення Уроків З Англійської Мови

06

05 / 2021

1746

Категорії: English language, Поради від BEA, Ринок освіти

Викладачі все частіше ставлять питання “як зробити викладання english онлайн цікавим”?. Частенько учителям бракує завдань з посібників і доводиться придумувати різні activities, також, відстежувати успішність, перевіряти тести і просто зробити своє заняття цікавим і ефективним для учнів. Щоб ці аспекти не займали багато часу і не перетворювалися на рутину, існує велика кількість додатків. Сьогодні ми детально розглянемо різні програми і Ви зможете спробувати у дії на заняттях англійської.

ISPRING

ZIPGRADE

ISLCOLLECTIVE

PLICKERS

ZOOM

iSpring

Це укомплектований додаток для створення цікавих уроків. За допомогою даного онлайн додатка для викладання англійської можна легко створювати індивідуальні інтерактивні уроки, а також, курси бізнес англійської. Програма не вимагає спеціального навчання. Завдяки iSpring ваше навчання стане цікавіше, оскільки в програмі можна створювати навчальні відеоролики, є можливість інтерактивних оцінок, а також симуляція діалогу, а що цікавіше учням, можна дізнатися на наших English Online Course. Додатком можна користуватися на будь-якому пристрої, жодних проблем з відтворенням вашого контенту не буде.

iSpring iSpring для викладачів

ZipGrade

Це мобільне застосування для викладання допоможе Вам в перевірки тестів. Викладачеві треба усього лише роздрукувати бланки відповідей і дати заповнити учням, потім просто просканувати відповіді за допомогою телефону. Це застосування добре тим, що результати переводяться у відсотки і зберігаються в додатку, тим самим можна робити подальший аналіз.

ZipGrade для викладачів

Islcollective

У даному додаток Ви знайдете безліч матеріалів для створення онлайн програм для вчителя англійської мови. Викладачі зі всього світу можуть ділитися своїми учбовими матеріалами, на платформі можна знайти завдання для аудіювання, читання, практичні завдання з граматикою і відробітком лексики. Величезний плюс, що завдань велика кількість і більшість безкоштовні. Але також є і ряд мінусів, як показує практика, додаток складно користуватися, є ризик завантажити матеріали повністю або з помилками, із за величезної кількості завдань, йде багато часу на пошуки відповідних завдань, оскільки не розділені на теми і вік.

Islcollective

Plickers

Якщо Ви хочете різноманітити тестування, Вам обов’язково знадобиться цей додаток. Викладач готує іменні картки, потім виводить питання на екран і сканує відповіді з монітора. Плюс цього застосування в тому, що учням не потрібні телефон і доступ в Інтернет, а викладач миттєво бачить результати.

Plickers

Zoom

І завершує наш список звичайно ж Zoom. Тут можна проводити онлайн уроки, оскільки це застосування зручно тим, що можна транслювати свій екран. Вчитель з легкістю може стежити за дисципліною, вимикати звук інших учасників, якщо потрібно. Але також існують і мінуси, наприклад, якщо викладач не використовує пароль, сторонні люди можуть приєднатися до конференції, також із за великої кількості учасників додаток може “викидати”.

Zoom для англійської

Щоб вивчення англійської було ефективним, варто завжди пам’ятати про інтереси учнів. Намагайтеся робити захоплююче і захоплююче заняття, використайте різні програми для створення ваших уроків і успішність значно підвищиться! На наших онлайн курсах ви можете прокачати навички викладання. Переходьте і дивіться беслпатно.

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 1

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 2

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest