Чому варто вивчати англійську з допомогою стендапів? English Stand-up Translating

Чому Варто Вивчати Англійську за Допомогою Стендапів?

10

08 / 2021

633

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Якщо Ви розумієте англійські jokes, означає ваш рівень англійської досить на високому рівні. Чи знаєте Ви про це? Вивчення англійської мови по скайпу, а також за допомогою stand up стало дуже поширеним явищем на сьогодні.

Під час комедійних шоу, стендап виступах коміки часто зачіпають життєво важливі теми, над якими варто замислитися, таким чином, ваш рівень англійської може перейти на новий рівень.

ПЕРЕВАГИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ПО СТЕНДАПАМ
ЯКИЙ ПОТРІБНИЙ РІВЕНЬ АНГЛІЙСЬКОЇ ЩОБ РОЗУМІТИ СТЕНДАП КОМІКІВ
ПЕРЕЛІК ПОПУЛЯРНИХ СТЕНДАП КОМІКІВ ДО ПЕРЕГЛЯДУ

Переваги вивчення англійської мови по стендапам

 • Ви з легкістю прокачаєте свій English і збагатите свій словниковий запас, оскільки в підручниках для вивчення англійського і на онлайн курсах Ви навряд чи зустрінете такого типу фразеологізми і вирази, як у коміків.
 • Ви зможете стежити за інтонацією і харизмою коміків, тим самим не боятися заговорити на англійському.
 • Ви зможете вивчити новий англійський сленг за допомогою англійського стендапа.
 • За допомогою english stand up, Ви тренуєте сприйняття мови на слух.
 • За допомогою життєвих ситуацій, які описуються в англійському стендап, Ви можете краще і швидше запам’ятати вирази і граматичні структури.

  Який потрібний рівень англійської щоб розуміти стендап коміків

Якщо ж Ви тільки новачок у вивченні англійського, то стендап шоу навряд чи зможуть Вам принести користь у вивченні англійського, Ви просто напросто не зрозумієте нічого. Для того, щоб розуміти і нести користь від англійських standup коміків, ваш рівень має бути як мінімум Intermediate. Але варто відмітити, якщо у Вас listening на хорошому рівні, вам не складатиме труднощів такий тип навчання.

Тест на визначення рівня английскої мови

Трудність може бути в тому, що коміки частенько зачіпаю політичні, релігіозні теми, і також тему расизму, що досить важкі для розуміння і сприйняття. Багато стендап шоу зациклені тільки на одній країні і жартують жарти про неї, якщо ж Ви не в курсі традицій, культури і особливостей цієї країни, зрозуміти жарт буде практично неможливо.

Таким чином, для ефективного вивчення англійського завдяки такому способу, Вам треба вибрати коміків, які жартують на легені і повсякденні теми, жестикулюють, використовують пантоміму, а також, Ви завжди можете використати субтітри.

На сьогодні існує величезна кількість стендап коміків, які ведуть свої канали на YouTube, у більшості з них своє власне шоу. Також, Ви можете знайти такого роду шоу на кабельних каналах, які присвячені саме для гумору і нічого окрім. Сьогодні ми хочемо поділитися декількома і розібрати виступ одного з:

 • Eddie Izzard

У своїх виступах він використовує тільки British accent і також, з легкістю підійдуть для новачків, оскільки він використовує пантоміміку, що дуже допомагає у вивченні англійського.

 • Ali Wong

Харизматична і дуже талановита комедіантка, яка ділиться оповіданнями виходячи зі свого досвіду. Вона розповідає про свого чоловіка, про свою сім’ю, дітях і про проблеми жінок в сучасному суспільстві.

 • Jimmy Carr

Британський комедіант, в його виступах Ви не знайдете сюжетну лінію, жарти абсолютно ніяк не пов’язані між собою. Якщо Ви любитель чорного гумору, ці виступи точно для Вас! Каламбур, вигадані історії – все, чим наповнені виступи британського коміка.

 • Dylan Moran

Завдяки цьому комікові Ви збагатите свою мову ірландських і британським акцентом. Піднімає сімейні теми, а також сучасне суспільство. Підійде більше для рівня Intermediate і вище.

 • Jim Gaffigan

Тут йдеться про сім’ю, батьківство, дітей, а улюблена тема – їжа! Настільки улюблена, що навіть випустив книгу під назвою “Food: A Love Story”.

 • Jerry Seinfeld

Якраз таки той початковий варіант. Комік використовує американський англійський, міркує про повсякденні речі, ділиться своїм сприйняттям світу і суспільства.

Сьогодні ми поділимося розбором виступу саме цього коміка і виділимо важливі phrases. У відео нижче він поділився своєю звичайною історією походу до супермаркету, його спостереження за поведінкою покупців і про продукти.

To break down – зруйнувати

Supermarkets are designed to break down your sense of having any life outside the supermarket – Супермаркети створені, щоб позбавити вас від відчуття життя за межами супермаркету.

To be impressed – вразитися

I am very impressed with this seedless watermelon product that they have for us – Я вражений кавунами без кісточок, які вони підготували для нас

Seedless – кісточки

We now have seedless watermelon. Pretty amazing – Я в шоці, у нас є кавуни без кісточок.

I wonder…– мені цікаво

To plant – саджати

What are they planting to grow the seedless watermelon, I wonder? – Цікаво, яке насіння вони саджають, щоб виростити безкісточковий кавун?

Англійська мова не стоїть на місці, деякі фрази вже давно вичерпали свій час. Сучасну англійську можна вивчити тільки завдяки сучасним способам, один з них це стендапи.

Читайте також:
Почни Сміятись Над Англійським Та Американським Гумором

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest