Сommonly Mispronounced Words in English | BeEnglish

Сommonly Mispronounced Words in English

17

06 / 2021

446

Категорії: English language, Language of Business, Поради від BEA

А чи знаєте Ви, що в англійській мові найскладніший правопис і через це часто зустрічається неправильна вимова англійських слів? Це досить легко пояснити, оскільки англійська складається з 350 різних мов. Також, це явище як, most commonly mispronounced words, з’являється через велику кількість різних акцентів.

VIDEO TRANSCRIPT

LIST OF THE MOST MISPRONOUNCED WORDS

Для кращого розуміння, ми підготували ролик на YouTube, завдяки якому Ви зможете легко вчити англійську онлайн і не допускати помилок.

Video Transcript

У цьому відео ми розглянемо декілька often mispronounced english words, а саме:

Probably

У повсякденному житті Native speakers вимовляють це слово швидше “prob-ly”, але варто відмітити, що можна вимовити як і “prob – ab – ly”, якщо ми довго про чем- те думали.

Words ending in “ally”

Для того, щоб звучати краще, не варто говорити “pro – fes – si – on – ally”, спробуйте сказати це швидше “profession-ally”. Коли слово має закінчення “ally”, спробуйте как-будто пропустити “а” у момент мови.

Words ending in “larly”

В даному випадку треба не вимовляти “r”, приведемо приклад, слово particularly. Також, не забувайте вимовляти слова швидше, тим самим, вимова слів буде набагато краща.

List of the Most Mispronounced Words

Внизу ми надаємо список commonly mispronounced words in english, ці слова дуже часто використовуються в повсякденному житті, але проте ми часто вимовляємо їх неправильно.

Library

Це слово безперечно є одним з найчастіше неправильно вимовним, оскільки більшість з нас вимовляли його хоч би раз. Пам’ятайте, що перша буква “r”” в цьому слові така ж гучна, як і наступна після неї.

Salmon

У цьому слові “l” не вимовляється, а “mon” вимовляється як “min”.

Ask

Ви будете здивовані, дізнавшись, як багато носіїв англійської мови, а також не носителей вимовляють це слово як “сокира”, ніхто точно не знає, як ця вимова стала поширеною, але багато хто згоден з тим, що слово “ask” незручно вимовляти.

Wednesday

Це слово має скандинавський початок і багато людей забували букву “d” і тому почали вимовляти як “wed – nez – day”, щоб запам’ятати його правильне написанні, відтоді і прижилася ця вимова слова.

Stomach

У деяких англомовних країнах Ви можете почути, як це слово вимовляється як “stoh-mahk”. Ситуації схожа із словом “ask”, багато людей вважають, що “stomach” незручно вимовляти. Як би то не було, правильна вимова – “stum-ick”.

GIF

Якщо ви коли-небудь намагалися вимовити це слово або чули, як воно вимовляється, Ви можете подумати, що правильний спосіб вимови – це сильна буква “g”. Проте, правильна вимова цього слова насправді – “jiff”.

Mischievous

У цьому слові нам не треба вимовляти букву “e” в середині слова, а також після “v”. Правильна вимова слова – “MIS – CHUH – VUS”.

Pronunciation

Ще одно слово, яке неправильно вимовляється, намагайтеся не вимовляти букву “о”.

Sword

Забудьте про букву “w” під час вимови цього слова.

Вивчіть дані frequently mispronounced words і не допускайте помилок, а потренуватися Ви можете по скайпу індивідуально з викладачем і з легкістю поліпшити свій рівень англійської мови. Щасти!

Читайте також:
Як Покращити Свою Вимову Англійською

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest