Як Покращити Свою Вимову Англійською - Improve Your English Pronunciation

Як Покращити Свою Вимову Англійською

12

07 / 2020

1287

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

You speak like a native!ті самі бажані слова, які більшість з нас бажають почути. Англійська без акценту – мрія або реальність? І чи можна навчитись розмовляти як носій? Адже вимова без акценту – найскладніше завдання у вивченні англійської. Про те, як можна поліпшити свою вимову англійської ми й розповімо в цій статті. Не перемикайтесь та дізнаєтесь від фахівців BEA, як можна поліпшити свою вимову англійської!

8 КРОКІВ ЩОБ НАВЧИТИСЬ ГОВОРИТИ АНГЛІЙСЬКОЮ БЕЗ АКЦЕНТУ

HOW TO IMPROVE YOUR ENGLISH PRONUNCIATION: TIPS FROM NATIVE SPEAKERS

8 кроків, щоб навчитись говорити англійською без акценту

Крок №1. Визначтесь з варіантом англійської, яку бажаєте або необхідно освоїти (британська, американська, австралійська і так далі) й цілеспрямовано працюйте виключно над нею. Не розпилюйтесь та заплутуйте себе ще більше!

Крок №2. Розберіться з транскрипцією та навчіться її розуміти. В цьому випадку Ви зможете спочатку запам’ятовувати правильну вимову слів й позбавити себе від тортур перенавчання.

Крок №3. Слухайте вимову носіїв та намагайтесь її імітувати. На початкових етапах особливо зручно це робити перед дзеркалом. Чому? Дивіться наступний пункт.

Крок №4. Щоб заговорити без акценту треба працювати над артикуляцією – рухом губ, положенням зубів та язику. Розмовляючи українською, ми мінімально залучаємо рот. А англійська мова, навпаки, досить рухлива! Особливо якщо подивитись на рух губ й артикуляцію американців. Дивіться різні відео та пробуйте перед дзеркалом відтворити правильну вимову повторюючи артикуляцію носія. Не бійтесь та не соромтесь широко відкривати рот – це ключ до успіху!

Крок №5. Не забувайте також про інтонацію й наголос для поліпшення своєї англійської вимови. Для цього треба якомога більше слухати – пісні, радіо або підкасти.

Читайте також:
Лучшие Подкасты Для Изучения Делового Английского

Крок №6. Англійські скоромовки, вони ж tongue twisters – це швидке й ефективне тренування вимови англійської мови. Їх можна вивчити та промовляти у вільний час.

Крок №7. Записуйте себе на диктофон, а потім слухайте та аналізуйте. Ніякі курси англійської не допоможуть Вам, якщо Ви самі не знатимете які звуки у Вас погано виходять і над чим треба працювати. У цьому Вам допоможе одно з додатків для вивчення англійськоїELSA Speak. Цей додаток буде записувати та аналізувати Вашу мову. Там же Ви зможете виконувати різні фонетичні вправи.

Крок №8. Співайте! Починати варто з легенів й улюблених пісень, і поступово переходити до складніших. Як тільки зможете читати англійський реп – congratulations, you’re a PRO! Як варіант, спробуйте виконати пісню Eminem “Lose Yourself”.

How to improve your English pronunciation: tips from native speakers

 

 

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest