Кращі Підкасти Для Вивчення Ділової Англійської Мови Від BEA

Кращі Підкасти Для Вивчення Ділової Англійської

20

05 / 2020

1531

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Як можна вчити ділову англійську покращуючи при цьому й свої listening skills? Відповідь проста – підкасти англійською. Це дуже цікаво та завжди тримає у тонусі! Більшість платформ доступні для завантаження на телефон, що відкриває доступ до навчання у будь-який момент з будь-якої точки. А головне, крім основного завдання – вчити англійську, Ви отримуватимете нову, корисну й цікаву інформацію про ведення та розвиток бізнесу, про те, як будувати кар’єру та справлятись з труднощами на роботі й інше. А щоб максимально спростити для Вас завдання, команда BEA підготувала список кращих підкастів для вивчення ділової англійської мови. Пробуйте, обирайте цікаві для Вас та вперед до нових знань!

Business English Pod

На цій платформі представлені цікаві й повчальні підкасти на різні популярні теми, такі як: job interviews, management, communication і так далі. Business English Pod – відмінний варіант для початківців, оскільки мова в підкастах не занадто швидка. Також на сайті є велика кількість корисних параметрів, які будуть корисні для усіх :

PDF Transcript. Новачкам та невпевненим користувачам краще слухати аудіо з текстом. Це допоможе й легше сприймати на слух, переводити невідомі слова й запам’ятовувати/повторювати вимову.

Quizzes для перевірки вивченого.

До кожного уроку є стаття-правило, а також listening questions.

Сайт дуже добре структурований, легко знайти потрібну інформацію.

З недоліків:

Не усі функції безкоштовні, для деяких доведеться зробити платну підписку.

Але воно того варте! Адже крім вже згаданого, на сайті Ви додатково знайдете різні електронні книги, а також зможете проходити уроки переглядаючи презентації та відео. Також, в розділі Vocabulary знайдете уроки для вивчення лексики за темами Finance and accounting, Marketing and sales, IT and technology й інші.

BBC Sounds

Для поповнення словникового запасу та роботою над британською англійською, добре буде на регулярній основі читати BBC News та слухати радіо на BBC Sounds. Щоб покращити знання саме ділової англійської, а також залишатись у курсі усіх подій, зверніть увагу на станцію Newshour. Пройдені випуски можна завантажити собі аудіо файлом на ПК. Що особливо зручно, оскільки підкасти англійською у BBC не короткі та легкі.

Все абсолютно безкоштовно!

Down to Business

Це 86 епізодів, які можна прослухати онлайн в iTunes. Мова (вимова й швидкість) не найлегша, тому цей варіант точно не для elementary й тих, хто вивчають ділову англійську з нуля. Чим ці підкасти цікаві? У кожному епізоді головними героями у формі діалогу обговорюються важливі світові проблеми – технічні, економічні, політичні, а також розвиток бізнесу.

Підкасти призначені спеціально для вивчення англійської, як іноземної або другої мови (English as a Second or Foreign Language).

 У формі діалогу, що полегшує сприйняття.

Читайте також:
ТОП-9 Бесплатных Приложений и Курсов Для Изучения Английского

HBR IdeaCast

25-хвилинні аудіо випуски від Harvard Business Review, які виходять щотижня. Завдяки цим підкастам можна не лише англійську покращити, але й дізнатись про ведення бізнесу, кризах у роботі та як з ними справлятись, а також, як будувати стратегії й плани на майбутнє.

Для рівнів Upper-Intermediate й Advanced. Швидкість мови максимально наближена до реальних умов, які є на роботі.

✅ American English.

Відсутність транскрипту, без тексту може бути складно зрозуміти.

TED Talks Business

Кращі підкасти від світових, найбільших підприємців й інвесторів, які допоможуть вивчити англійську без зайвого болю. Їх можна слухати в iTunes або просто заходити на сайт та насолоджуватись відео. На сайті виступи можна дивитись з текстом або з перекладом на українську, якщо треба полегшити завдання.

Ідеально підійде саме для вивчення англійської мови, а не відпрацювання.

Можливість послухати кумира-підприємця або економіста англійською.

Різні люди – різні акценти, манера вимови. Що ще краще підвищує навички аудіювання.

Безкоштовний доступ й усі функції (транскрипт, відео та можливість завантаження).

І маленька порада наостанок – слухайте підкасти сконцентрувавшись і в навушниках. Гарний звук дозволить краще розуміти мову, але при цьому менше “напружувати вухо”.

Читайте також:
Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської?

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest