Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської? Поради від BEA

Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської?

07

05 / 2020

919

Категорії: English for HRs, English for IT, Interesting to know, Language of Business, Наші семінари, Поради від BEA

Замислюєтесь про вивчення ділової англійської? Ще б! Адже з кожного кута чуємо “вчи англійську”, “а ти володієш діловою англійською” та інше. Сама по собі мова й дійсно потрібна всім! Але давайте все ж не піддаватись тенденціям та розберемось кому, навіщо та для чого потрібна та сама ділова англійська. А кому краще пройти курс general English. Про це, а також про те, як підібрати курси Business English та на що звернути увагу при виборі школи й поговоримо далі.

ЩО ТАКЕ BUSINESS ENGLISH І КОМУ ВОНА ПОТРІБНА?

ПЛАН ДІЙ, ЩОБ ОБРАТИ КУРСИ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

НА ЩО ВАРТО ЗВЕРНУТИ УВАГУ ПРИ ВИБОРІ ШКОЛИ ТА КУРСІВ?

ОНЛАЙН НАВЧАННЯ – ДРУГ АБО ВОРОГ?

BUSINESS ENGLISH ВІД BEA

Що таке Business English і кому вона потрібна?

Ділова англійська – не якась окрема мова, і не паралельна реальність. Це знайома нам англійська, в якій діють правила Present Simple і Present Perfect, треба погоджувати іменники й прикметники в числі, а також вчити нові слова. Business English – це швидше курс, після закінчення якого Ви отримаєте спеціальні знання та навички, а також зможете з легкістю виконувати ряд завдань англійською. Наприклад, пройти співбесіду англійською в міжнародну компанію, написати й правильно оформити діловий лист, провести презентацію або перемовини, а від телефонної розмови більше не потітимуть долоні. Ви також знатимете фрази й обороти, які використовуються й характерні для ділового спілкування. І усе це можна зробити з акцентом на конкретну спеціальність або сферу діяльності: право та менеджмент, IT або економіка, а також банківська справа, медицина та HR. А освоївши спеціалізовану лексику Вам стануть доступні навчальна література, курси та семінари за фахом. Зможете вчитись у кращих професіоналів, не чекаючи перекладу і не відмовляючи собі в додатковій освіті! Тому курс ділової англійської варто проходити для роботи (іноді по побажанню працедавця), і тим, хто хоче працювати з іноземними клієнтами або в міжнародній компанії, а також кому мова знадобиться для підвищення кваліфікації. Якщо ж Ви просто бажаєте “говорити”, то ваш варіант – курс General English.

Читайте також:
Английский Для Фрилансеров – Необходимость?

План дій, щоб обрати курси англійської мови

Якщо Ви визначились й дійшли висновку, що курс Business English для Вас, то дотримуючись плану нижче від команди BEA, Ви зможете з великої кількості шкіл, курсів тай програм, обрати курси бізнес англійської, які підійдуть саме Вам. Ті, завдяки яким ефективно і в необхідні терміни освоїте необхідні знання і навички. Отже:

1. Оцініть знання. Курс бізнес англійської рекомендовано проходити з рівнем володіння англійською не нижче Pre-Intermediate, тобто Ви володієте граматичним і лексичним мінімумом, сприймаєте на слух англійську мову і можете вести діалог. Інакше вчитись Вам може бути складно, із засмученням та стресом. Щоб чітко знати свій рівень, рекомендуємо пройти спеціальне тестування.

2. Чітко визначитесь з цілями й мотивацією. Якщо спочатку розуміти, що Вам потрібно, то зможете правильно й курси підібрати й допомогти собі в процесі навчання. “Потрібно для роботи” не досить чітка мета, а ось “навчитися писати ділові листи” більш ніж. Таких цілей може бути не одна, звичайно. Студенти й не лише, можуть також замислитись про складання міжнародного іспиту, від поширених TOEFL і IELTS, до спеціалізованих для ділової англійської Cambridge BEC, TOEIC або Business English Test. Додатковою мотивацією може бути чітке обмеження за часом, за яке Ви повинні досягти мети.

3. Сформулювавши цілі й завдання, а також розуміючи свої запити, починайте пошук та робіть вибір школи й програми.Тобто, якщо працюєте айтішником та бажаєте знати англійську, то ваш запит – English for IT. Підбирайте курс, що максимально відповідає, не загальний для всіх. Це дозволить не витрачати час на зайву інформацію, а також розвиватись в конкретній спеціальності.

4. Визначтесь з графіком заняття та бюджетом. Якщо бажаєте отримати результат в короткий термін, то працювати треба щодня. Якщо є можливість й необхідність, можете сміливо поєднувати заняття в групі й індивідуально.

5. Потрібний сертифікат, який підтвердить рівень та знання? Це треба розуміти до початку навчання, й відразу відсівати школи, які його не надають.

Читайте також:
ТОП-9 Бесплатных Приложений и Курсов Для Изучения Английского

На що варто звернути увагу при виборі школи й курсів?

У великих містах й не лише, є великий вибір шкіл та курсів. Щоб не схибити, роблячи вибір на користь тієї або іншої звертайте увагу на наступні чинники:

  • Звичайно відгуки. Гуглите школу, читайте відгуки на сайті та сторінках в соціальних мережах. Дивіться хто проходив навчання в цій школі.
  • Програма навчання. Особливості курсу бізнес англійської полягають в розвитку уміння вести ділове листування та документацію, роботі з діалогами та ситуаціями з реального життя, у вивченні й опрацюванні спеціалізованої лексики, різних ідіом та оборотів. Це також вивчення та обробка граматичних структур та часів, які використовуються в діловому спілкуванні усно та на аркуші. Тому перевіряйте, щоб в програмі курсу опрацьовувались усі види завдань : speaking, listening, reading і writing.
  • Запитайте інформацію про викладачів, які ведуть курс. Шукайте професіонала! Людину з міжнародним сертифікатом й досвідом роботи, а також мовною практикою. Якщо Ви готуєтесь до складання іспиту, то необхідно шукати викладача, який його вже здав і знає, як до нього готуватись, в чому його особливості. Якщо викладач веде й корпоративні курси, то це відмінний бонус до характеристики.

Онлайн навчання – друг або ворог?

Глобалізація та інтернет подарували людству приголомшливу можливість – навчатись онлайн. Тепер ми можемо вчитись, не виходячи з власної квартири, долаючи час та простір. Але давайте детальніше поговоримо про переваги й недоліки онлайн навчання, а також про того, кому цей тип навчання краще не обирати.

Не важливо де Ви знаходитесь та мешкаєте. Тому що тепер можна вчитись у кращих фахівців, у тому числі з великих міст. А відрядження більше не привід скасовувати заняття та втрачати дорогоцінний час.

Ви більше не витрачаєте час та кошти на дорогу. А якщо працюєте віддалено, то тепер на перерві зможете ще й займатись.

У деяких школах на онлайн навчання може бути менша вартість навчання.

Якщо Вам потрібно “розговоритись”, то індивідуальні заняття онлайн навряд чи будуть корисні. Тоді потрібно або шукати групове заняття онлайн, або робити вибір на користь офлайн курсів.

Проблеми зі зв’язком можуть зірвати урок. Для онлайн навчання важливо забезпечити гарне та стабільне підключення до інтернету, а також якісну камеру та мікрофон.

Можливий психологічний дискомфорт. Комусь може бути незвично тільки перший час, а комусь важливо, щоб викладач знаходився безпосередньо поруч.

Business English Academy надає студентам можливість навчання онлайн в Скайпі, індивідуально або в групі. За бажання, Ви зможете працювати з носієм мови та отримувати максимум розмовної практики. BEA проводить онлайн навчання для усіх рівнів англійської, від Beginners до Advanced, а також по таких напрямах ділової англійської: Бізнес-англійська; Інтерв’ю з клієнтом; Meetings; Перемовини та Ділове листування.

Читайте також:
Лучшие Подкасты Для Изучения Делового Английского

Business English от BEA

Окрім онлайн навчання, в Business English Academy Ви можете пройти корпоративні курси ділової англійської, а також автентичні тренінги англійською. Корпоративне навчання – краще вкладення в розвиток співробітників, і як наслідок, своєй компанії.

Чому варто вибрати BEA?

  • Тому що компаніям в Києві, Харкові, Дніпрі та Одесі пробне заняття безкоштовне.
  • Зайняття проходитиме у вашому офісі без відриву співробітників від роботи, в слушний для Вас час.
  • Усі викладачі академії мають 5+ років досвіду роботи на курсах по Business English.
  • Співробітники компанії можуть пройти тестування. За 30 хвилин ми в 4-и етапи проведемо оцінку рівня знань англійської: listening part, use of English, emailing skills та negotiating skills. Ми також надаємо сертифікати, що свідчать про Ваш рівень англійської.
  • Академія BEA – це 174 компанії, в яких ми провели навчання; 3 461 студентів, яких ми навчили, 8 років роботи на результат, 23 освітніх online проекти та 32 авторські тренінги.

Напишіть нам та вийдіть на новий рівень в роботі та кар’єрі!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest