2 Methods of Salary Discussion - Business English Для HR Менеджерів

Strategies For Salary Discussion For HR-managers

03

03 / 2017

1491

Категорії: English for HRs, Language of Business

Ви HR-менеджер, який готується провести інтерв’ю англійською? Хотіли б перевірити свої знання, але не знаєте де знайти інформацію? Адже відкриваючи в Інтернеті будь-який англомовний бізнес курс на тему salary negotiations, найчастіше отримуєте поради, як відповідати на питання HR-менеджера під час job interview і як правильно negotiate a competitive salary з боку job speeker. Що ж тоді робити HR-ам? У цій статті наша команда розповість Вам, як вести перемовини англійською, якщо Ви HR- менеджер. У кінці статті також приємний бонус для тих, хто зараз знаходиться в пошуку роботи. Залишайтесь з нами!

TECHNIQUES AND EXPRESSIONS TO NEGOTIATE SALARY DURING THE JOB INTERVIEW

SAMPLE LETTERS FOR SALARY NEGOTIATIONS AFTER A JOB OFFER

Techniques and expressions to negotiate salary during the job interview

Отже, в роботі HR-и в основному використовують дві salary negotiation tactics: the “Old School Method” та the “New School Method”. Розберемо детальніше чим вони відрізняються, а також, які вислови Вам будуть корисні на цьому етапі.

The “Old School Method” припускає, що потенційний співробітник не починає вести перемовини про заробітну плату доки це не зробить HR- менеджер. Найчастіше negotiations on salary відбуваються на завершальних етапах інтерв’ю. Щоб почати переговори hiring manager може сказати:

Old School Method

Читайте також:
Англійська – Must-Have Для HR?

The “New School Method” передбачає можливість для кандидата першому заговорити стосовно очікуваної заробітної плати. В цьому випадку hiring manager може прийняти умови кандидата, або вступити з ним в перемовини. Вислови, які допоможуть HR-ам грамотно та ефективно deal with and manage salary negotiations:

New School Method

Читайте також:
Як Успішно Пройти Співбесіду Англійською Мовою?

Sample letters for salary negotiations after a job offer

Перш ніж потенційний співробітник зможе почати перемовини з HR- менеджером про заробітну плату, він повинен отримати a job offer letter. Цей офіційний лист в якому говориться, що компанія хоче найняти його, а також умови (заробітну плату, бонуси), які йому пропонують. Here is an example:

job-offer-sample-letter

Як тільки Ви, потенційний співробітник, отримали офер від HR відділу – можете прийняти пропозицію або вступити в перемовини. Одним з аргументів можуть бути ваші skills and expertise. Далі sample counter offer letter для Вас:

counter-offer-job-letter

Пам’ятайте, що підвищити свій дохід Ви можете не лише через вищу заробітну плату. Ви також можете попросити про премію або signing bonus.

counter-offer-job-letter

Співробітники, які для нової роботи будуть змушені змінити місце проживання, may ask for a relocation package:

may ask for a relocation package

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest