4 Кроки До Успішного Вибору Курсу Англійської Мови | BeEnglish

4 Кроки До Успішного Вибору Курсу Англійської Мови

4 шага к успешному выбору курса английского языка
04

11 / 2019

664

Категорії: Interesting to know, Поради від BEA, Ринок освіти

Подорожувати круто! Особливо, коли ти знаєш англійську. Але що, якщо подорожувати доводиться школами англійської мови? У такому “турне” Ви навряд чи отримаєте багаж знань та приємні враження. Так що ж робити, щоб не помилитись у виборі курсу англійської мови? Давайте разом розберемось з цим питанням.

Орієнтуйтесь на результат

У таких містах, як Харків та Київ, на кожному кроці можна побачити рекламу школи іноземних мов. Усі вони пропонують унікальну методику, заняття у центрі міста та запевняють, що вони “краща школа у місті”. Найчастіше потенційних учнів заманюють барвистим описом процесу навчання. Щоб не потрапити на подібні хитрощі, Ви повинні чітко усвідомлювати, який результат Ви бажаєте отримати після проходження курсу. Уточнюйте у менеджера школи, який рівень мови у Вас буде після закінчення курсу, які навички Ви отримаєте, вивчення якої лексики та граматичних конструкцій передбачає цей курс.

Гарантія

При купівлі товару, Ви знаєте, якими якостями він повинен володіти та отримуєте гарантію цих якостей. При виборі навчання, Ви ще не маєте тих знань, які допоможуть визначити якість запропонованої послуги. Звертайте увагу на гарантії, які надають школи англійської мови. Це може бути гарантія результату, при виконанні Вами відповідних умов, або ж гарантія повернення грошових коштів, у разі, якщо курс Вам не сподобався й не дав бажаних результатів.

Викладач та його методика

Вибір викладача закладає основу успішного навчання. Викладач це та людина, яка буде поряд з Вами упродовж усього періоду навчання, тому важливо відчувати комфорт від спілкування з ним та бути в унісон. Поцікавтесь, за якою методикою працюють різні фахівці та вирішіть, що буде ближче саме Вам. Також звертайте увагу на досвід викладача : стажування за кордоном, спілкування з носіями мови, наявність сертифікатів IELTS/TOEFL і так далі.

Групове або індивідуальне заняття

Вибір формату навчання залежить від рівня Ваших знань, особливостей сприйняття та поставлених цілей. Якщо Ви тільки почали вивчати англійську, кращим варіантом буде індивідуальне заняття. Ви працюватимете у зручному для Вас темпі, а викладач даватиме Вам матеріал, відштовхуючись від Ваших здібностей. Якщо ж у Вас вже є фундамент, і Ви бажаєте зробити опір на практику говоріння, Вам підійде групове заняття, де Ви зможете більше спілкуватись. Також під час заняття у групі може виникнути свого роду конкуренція, що підігріє бажання вчитись та удосконалюватись.

Якщо Ви дійсно бажаєте отримати знання  та насолоджуватись процесом навчання, запасіться терпінням та серйозно підійдіть до процесу вибору курсу англійської мови. Якщо Вам цікаве вивчення бізнес англійської, Ви керівник компанії та бажаєте організувати корпоративне вивчення мови для своєї команди або Ви бажаєте поліпшити свої знання в тому напрямі, який пов’язаний з Вашою професією, Business English Academy надає таку можливість. Ми підберемо курс, який буде корисний саме Вам!

Читайте також:
Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської?

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest