5 Google-Yandex Life Hacks That Make Your English Better | BeEnglish

5 Google-Yandex Life Hacks That Make Your English Better

05

04 / 2018

1246

Категорії: English language, Language of Business, SOS language, Поради від BEA

“Яндекс – знайдеться все, Google – нічого і не втрачалося”. Ми впевнені, будь-яка пошукова система може допомогти вам вивчати англійську мову. Проте в цій статті ми не розповідатимемо про банальності: сервісі Google Translate і про те, як шукати курси англійської за допомогою пошукових систем. Замість цього Business English Academy зібрала для вас найцікавіші і корисні лайфхаки, які допоможуть вам “зламати” англійську ??

Дізнатися, як правильно пишеться слово

Хочете дізнатися, як пишеться слово necessary або neseccary? Почніть вводити в пошуковий рядок перші букви слова. Після перших 3-4 букв пошукова “система” запропонує вам правильний варіант написання, навіть якщо ви і почали вводити неправильне neseссary. І щоб нікого не заплутати, скажімо, що правильно necessary.

Перевірити, чи потрібен артикль

Артиклі в англійській мові для україномовних людей – одна з найскладніших тем. Річ у тому, що у нас з вами немає аналога цієї частини мови в українській мові. Саме тому іноді виникає питання: спожити артикль a/an, the або взагалі написати слово без артикля. Пошукова система розвіє ваші сумніви. Введіть слово в пошукову систему двома способами: з артиклем the і з артиклем a/an. Подивіться, який варіант є найчастіше вживаним. Зверніть увагу на контекст, в якому використовується  слово, і постарайтеся знайти приклад, максимально близький по контексту до вашої. Головне, не забудьте взяти обидва слова в лапки, наприклад: “the sun” і “a sun” – побачите мільйони результатів з першим варіантом і всього декілька сотень з другим.

Підібрати потрібний прийменник до слова

Пишите пропозицію про те, як пишаєтесь своїм знанням англійської, і не пам’ятаєте, який прийменник йде після слова proud? Введіть в пошукову “систему” початок фрази I’m proud, спритна пошукова система відразу ж видасть  вам продовження – прийменник of. Аналогічно можна поступати практично з будь-яким виразом.

Читайте також:
5 Tricky English Prepositions: Get Comfortable With Using Them!

Перевірити, яке слово можна спожити в конкретному випадку

Припустимо, ви пишете лист своєму англомовному другу або виконуєте вправу з англійської мови. Вам треба написати щось про вчорашній день, проведений за містом. Перше, що приходить в голову: It was such a good day. Але слово good вже приїлося, та і не здатне воно передати ваші емоції, що виникли побачивши зелений луг, співаючих пташок і кристально чисте озеро. А як ще можна сказати? Якщо вам треба підібрати правильне слово з середини речення, пишіть в пошуковий рядок Google фразу в лапках без цього слова, а на його місці ставьте “зірочку”: “It was such a*day” і отримуємо дивовижні слова: lovely, wonderful, beautiful і т. п. Тобто знову замість потрібного нам слова ми ставимо “зірочку” і беремо в лапка усю фразу.

Аналогічно ви можете шукати відповідні прийменники, дієслова, артиклі і т. п. Наприклад, ви не знаєте, як правильно сказати: I go to the shop або I go in the shop. Вводимо в Google: “I go*the shop”.

Перевірити свою вимову

Ви прочитали керівництво про те, як поліпшити англійську вимову, і вирішили перевірити свої досягнення? Зробити це дуже просто. У налаштуваннях пошукової системи Google вибираємо вкладку “Мови” і в ній відмічаємо англійську мову як мову результат пошуку. Після цього підключаємо гарнітуру до комп’ютера і включаємо функцію голосового введення (значок мікрофону у кінці пошукового рядка). Починайте говорити – система розпізнаватиме ваші слова. Особливо вдало перевіряється уміння правильно вимовляти звуки англійської мови. Наприклад, щоб перевірити, як ви вимовляєте поєднання th, називайте пошуковій системі слова that, those, they і т. п. Спробуйте. Результати вас точно здивують. Окрім вимови ви потренуєте і сприйняття мови на слух. При деяких голосових командах система автоматично починає зачитувати вам інформацію про слово з “Вікіпедії”.

Читайте також:
Slang: How To Sound Like A Native Speaker?

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest