Англійська У 2020: Які Знання Стануть В нагоді У Кризу - Поради від BEA

Англійська У 2020: Які Знання Стануть В Нагоді У Кризу

30

04 / 2020

604

Категорії: English language, Interesting to know

Криза вирівняла усіх. Комусь доведеться шукати нове робоче місце, бізнесменам – будувати бізнес з нуля, або працювати над антикризовими стратегіями та рішеннями. Але не все так похмуро, адже криза – це також й точка зростання. Поштовх для пошуку нових ідей та реалізації цікавих проектів. Про те, що робити у період кризи та як застосувати свої знання англійської у 2020 ми й розповімо далі.

НА ЩО БУДЕ ПОПИТ У КРИЗУ 2020?

АНГЛІЙСЬКА У 2020 – ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

На що буде попит у кризу 2020?

Щоб зрозуміти які знання англійської стануть у нагоді у кризу, як застосовувати вже наявні навички, та  на що буде попит,   давайте також розбиратись.

1. Звісно все, що пов’язано з IT. Досвідчених айтішників розбирають, як гарячі пиріжки. Програмісти, тестувальники, веб розробники й дизайнери та не лише, знадобляться усім, хто бажає будувати бізнес онлайн. Новачкам можливо буде складно, тим більше якщо паралельно й англійську потрібно буде вчити. Але зараз така кількість програм для онлайн навчання, та ще й зі знижками, що сам Бог велів! Особливо якщо Ви вже давно замислювались про те, щоб освоїти нову професію.

Читайте також:
Что Необходимо Знать Программисту Об Английском?

2. Для підготовки цього напливу “студентів” викладачі й мовні школи, у тому числі англійської, а також академії інтернет-професій теж будуть потрібні.

3. Інтернет-магазини, в першу чергу бюджетної продукції. Бажаєте продавати косметику або вітаміни з Америки? Не забудьте про англійську!

Англійська у 2020 – що потрібно знати?

Навчіться грамотно та правильно писати резюме/CV, а також Cover Letter англійською. Ця навичка стане у пригоді, щоб знайти цікаву та високооплачувану роботу, а також виділитись серед інших кандидатів. І не важливо, бажаєте Ви працювати за найманням або на фрилансі. Окрім цього, не забудьте оформити свій профіль, як фахівця, на LinkedIn.

Читайте також:
Как Составить Резюме На Английском Языке - Секреты Написания Успешного Резюме

– Для роботи на міжнародну компанію або клієнтів (що принесе вищий заробіток) Вам потрібні навички розмовної та письмової англійської. Тут також варто перевірити свої знання ділової англійської, вміння вести перемовини та листування.

Читайте також:
Як Написати Діловий Лист Англійською Мовою

Як бачите, у нашому переліку опинились знання й навички, якими і так повинен володіти кваліфікований фахівець. Різниця лише в тому, що у звичайний час ми поступово йдемо до бажаного результату. А в стані кризи, робитимемо опір на найнеобхідніші знання. Тобто, не вчити все підряд, а освоювати тільки базовий необхідний мінімум, щоб почати працювати якнайшвидше. Решту будемо вчити вже у процесі роботи.

Що робити, якщо Ви повний нуль або новачок? Проходьте індивідуальне навчання онлайн. У Business English Academy працюють викладачі з великим досвідом, які використовують виключно передові та найефективніші методи. Також, Ви можете пройти навчання бізнес-англійської за наступними напрямами:

Один з таких курсів дасть Вам потрібні знання, щоб одразу почати роботу в тій або іншій сфері. Якщо можливість пройти індивідуальне навчання відсутня, шукайте роботу в компаніях, де у співробітників є можливість займатись вивченням корпоративної англійської.

І як би банально це не звучало, але англійська, як і раніше актуальна для усіх: для виконання робочих завдань, для обміну досвідом або отримання передових знань, що дуже важливо в переломні моменти. Визначте для чого англійська потрібна конкретно Вам та рухайтесь у цьому напрямі.

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest