Як вивчити розмовну англійську онлайн по Skype - поради від BEA

Як Вивчити Розмовну Англійську Онлайн?

21

08 / 2020

663

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Ми – покоління, яке зростало в Інтернеті, яке все робить онлайн. Тому дистанційна освіта набрала таких оборотів, а ми все частіше проходимо різні курси й марафони використовуючи смартфон. І не дивно – це дуже зручно! Такий вид навчання стирає межі та економить час. Якщо говорити про англійську, то ефективно та без зайвої напруги, за допомогою Інтернету можна прокачати свої знання розмовної англійської! А ми поділимось лайфхаками, як це зробити правильно.

6 СПОСОБІВ ЯК ПОЛІПШИТИ РОЗМОВНУ АНГЛІЙСЬКУ ОНЛАЙН

КОМУ ПОТРІБЕН КУРС РОЗМОВНОЇ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН

6 способів, як поліпшити розмовну англійську онлайн

Якщо перед Вами стоїть завдання швидко і з мінімальними фінансовими витратами прокачати свою розмовну мову, то Інтернет Вам в допомогу. Відповідальні учні можуть пробувати займатись самостійно. Для практики й вивчення розмовної англійської мови онлайн команда BEA рекомендує:

1. Дивитися відео англомовних блогерів та ютуберів – джерело сучасної та актуальної лексики. В цілому, досить навіть просто слухати. Працюючи з відео або аудіо можна також паралельно прокачати вимову – пробуйте повторювати за носіями та імітувати їх вимову.

2. Використати спеціальний словник сленгу коли почули невідоме слово: Urban Dictionary, Online Slang Dictionary та Dictionary of American Regional English.

3. Спілкуватись з носіями мови. Впевнені користувачі англійської можуть розмовляти по Скайпу. Для початківців підійде варіант листування в соціальних мережах. Це посприяє онлайн навчанню розмовної англійської мові, але менш стресово, і при цьому дуже ефективно.

Читайте також:
Social Media Related Vocabulary

4. Вчити тільки необхідну лексику. Будь-яке навчання розпочинається зі створення мети: англійська для роботи або навчання за кордоном, для подорожей, або для спілкування. Обирайте матеріали виходячи зі своєї мети.

5. Користуватись додатками для вивчення англійської. На сьогодні їх існує величезна кількість, і кожен зможе обрати щось собі до душі. Тим більше, що ми вже поділилися ТОПом кращих та найбільш ефективних додатків, щоб вивчити англійську онлайн.

6. Дивіться англійські фільми й серіали для тренування сприйняття англійської мови на слух.

Кому потрібен курс розмовної англійської мови онлайн

На жаль, далеко не у кожного виходить самостійно досягти результату. Що ж робити, якщо “заняття” не приносять успіх? І як тоді вивчити розмовну англійську онлайн? Дуже просто – записатись на онлайн курс або на уроки через Скайп. І тоді досвідчені викладачі усе продумають за Вас. А Вам залишиться тільки засвоїти необхідну інформацію. Якщо Ви не бажаєте вчити розмовну англійську онлайн по Skype, то можливо, варто розглянути варіант онлайн роботи з носіями на різних спеціальних платформах. Наприклад, italki. А за англійською для роботи треба йти в Business English Academy, яка пропонує онлайн курси англійської для усіх рівнів, від Beginners від Advanced, за напрямами:

Читайте також:
Как Улучшить Свое Произношение На Английском

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest