02 / 2022
Категорії: English for IT, Поради від BEA
Якщо минуле століття можна сміливо називати епохою феноменального розвитку фізики та супутньої їй астрономії з взаємопов’язаними великими досягненнями, то нинішнє, безсумнівно, вже є віком цифрових технологій. Авжеж, прогрес не стоїть на місці й я впевнений, що й в згаданих областях також на нас чекає ще безліч великих відкриттів, але заперечувати, що IT-індустрія нині є найбільш зростаючим аспектом нашого життя неможливо. Навіть зараз, кого не запитаєш зі школярів чи студентів, кожен другий упевнено скаже: я хочу бути програмістом, веб-дизайнером тощо. Загалом у домінуванні цієї галузі сумніватися очевидно не доводиться.
Саме тому в цій статті я хотів би запропонувати вам для перегляду фільми та серіали, які точно варті уваги.
Серіал “Містер Робот”
Серіал оповідає про життя й боротьбу талановитого хакера Елліота Андерсона (між іншим, актор Рамі Малек, який зіграв цю роль — лауреат премії Оскар, за роль Фредді Мерк’юрі у фільмі “Богемська Рапсодія” 2017 року) з так званою “Корпорацією Зла”, найбільшим у світі корпоративним конгломератом. Під час перегляду ми дізнаємося багато цікавого про те, як працюють реальні хакери, а також простежимо, як змінюється головний герой і до чого призведуть його особисті проблеми та нелегка боротьба з, здавалося б, непереможним супротивником.
Серіал “Кремнієва Долина”
Гадаю, кожен поважаючий себе програміст чудово знає про те, що таке “Силіконова Долина” (вона ж “Кремнієва Долина”), та й усі ми чудово знаємо хоча б пару пов’язаних з нею всесвітньо відомих корпорацій, таких як Google, Microsoft, Apple, Facebook, Tesla та інші. Кожному бажаючому спробувати створити свій стартап буде явно цікаво.
До речі, для таких ентузіастів ми маємо дуже корисну статтю.
Події серіалу досить точно зображають, як зароджуються стартапи в людей, які вирішили спробувати удачу в Силіконовій Долині. Гарантую, що гарний гумор і захоплюючий сюжет зможуть захопити вас з перших хвилин хронометражу!
Фільм “Хакери” (1995)
А цю картину можна сміливо вважати класикою кіно про хакерів. Фільм примітний тим, що є другою роботою в кар’єрі Анджеліни Джолі як актриси: на момент зйомок ще зовсім юній актрисі було лише 19 років.
А щоб досягти такого ж, а то й більшого успіху, вам обов’язково потрібно знати, як вести ділові переговори англійською.
Фільм розповідає про молодого хакера Дейда Мерфі, який вирішив зламати суперкомп’ютер великої нафтової корпорації, щоб довести друзям, який він крутий фахівець, а як доказ завантажує собі на дискету файл звідти. Випадково виявляється, що цей файл є комп’ютерним хробаком, створеним для крадіжки великої суми грошей одним із співробітників компанії. Тепер Дейда і його друзів чекає сутичка з людиною, яка нізащо не дозволить дрібним шибеникам його розкрити.
Аніме-серіал “Експерименти Лейн” (1998)
Для шанувальників японської анімації пропоную до перегляду аніме 1998 року “Експерименти Лейн”. Незважаючи на те, що серіал не можна назвати культовим і дуже відомим, він все ще дуже цінується в колі поціновувачів.
Сюжет розповідає про японську школярку Лейн Івакура, якій одного разу на пошту приходить дивне повідомлення: “у просторі, де не потрібне тіло, є Бог”. І все б нічого, але автор листа — нещодавно померла однокласниця дівчинки. Зацікавившись цим, Лейн із головою занурюється у віртуальний світ “Мережі”, внаслідок чого дізнається про щось дуже несподіване.
Міні-серіал “Код на Мільярд Доларів”
На жаль, часом світ може бути досить суворим і несправедливим, хоч би якими геніальними були ідеї в твоїй голові. І історія цього серіалу добре цей сумний факт нам показує.
В основі сюжету покладено реальну історію групи амбітних розробників із німецької компанії Art+Com, яка подала судовий позов на всесвітньо відому корпорацію Google, що скористалася патентом оригінальних розробників, плодом чого став популярний сервіс Google Earth. Сюжет паралельно оповідає про дві часові лінії: 90-ті, коли Art+Com тільки створювалася, і сучасності, коли вже почалися судові розгляди…
Сподіваємось, завдяки нашій статті ви знайдете для себе цікавий фільм чи серіал, щоб скоротити вільний час.
Якщо ж вона виявилася вам корисною, також рекомендуємо ознайомитися з найпотужнішими навичками, що допомагають підтримувати контакт з клієнтами, а також різницею між Allow, Let і Permit.