Подкасти англійською мовою для початківців, середнього рівня і просунутих

Подкасти на англійській мові для Всіх Рівнів

19

10 / 2021

4174

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Що таке подкасти англійською мовою? Чи вивчаєте Ви англійську за допомогою подкастів? Мало хто знає, що прості подкасти англійською – це дуже хороший і ефективний спосіб урізноманітнити вивчення англійської, а також потренувати британський або ж американський акцент.

Сьогодні ми хочемо поділитися з вами якісь подкасти слухати для вивчення англійської, а також, відберемо подкасти для тих, хто вивчає англійську на різних рівнях.

ПОДКАСТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ
ПОДКАСТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ДЛЯ СЕРЕДНЬОГО РІВНЯ
ПОДКАСТИ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ ДЛЯ ПРОСУНУТИХ

Подкасти англійською мовою для початківців

Навіть якщо Ви зовсім новачок у вивченні англійської мови, Ви вже можете впроваджувати в свої методи подкасти. Подкасти для початківців, які вивчають англійську допоможе збільшити словниковий запас, а завдяки повільному темпу, навчитися сприймати на слух інформацію:

 • Learn English with BBCRussian – це аудіо подкасти на англійскій, завдяки яким Ви можете освоїти близько 700 корисних фраз і виразів на кожен день, а також, з легкістю зможете їх скачати.
 • English USA / Так кажуть в Америці – даний ресурс включає в себе подкасти для вивчення англійської мови у вигляді уроків. Тут Ви можете освоїти вирази і лексику на повсякденні теми. Плюс до всього, у вас не займе це багато часу, так як один урок триває близько 15 хвилин.
 • Britishcouncil Elementary Podcasts – тут Ви знайдете не тільки цікаві подкасти з вивчення англійської мови, а також зможете після їх прослуховування закріпити пройдений матеріал за допомогою різних підготовлених завдань. А якщо Вам ще дуже важко сприймати на слух, ви можете прочитати скрипт подкасту.
 • Easy Stories in English – ці подкасти англійською мовою для початківців допоможуть вам збагатити ваш vocabulary. Також, Ви можете вибрати рівень історії.

Подкасти англійською мовою для середнього рівня

Для середнього рівня можна вибрати різні повсякденні теми для прослуховування, але в той же час дуже потрібні:

 • 6 Minute English від BBC – дані подкасти для рівня intermediate тривають всього лише 6 хвилин. Ви можете переглянути скрипт, якщо мова для вас буде дуже швидка, а також вибрати абсолютно будь-яку тему.
 • English as a Second Language Podcast – якщо ж Ви любите послухати діалоги, то обов’язково загляньте сюди. Теми діалогів Ви вибираєте самі, темп досить швидкий, адже це ж діалоги! Але після кожної розмови, йде роз’яснення.
 • How to Fail – Вам цікаві успішні люди? Тут Ви можете послухати історію успіху світових зірок. Їхній шлях, помилки, про їхнє дитинство. Подкаст дуже розслабляючий і мотивує.
 • 6 Minute English – розмова двох людей, які висвітлюють світові problems, а саме: забруднення навколишнього середовища, велике споживання, а також цифрові технології. Тут Ви можете прослухати сленгові вислови і виписати їх для подальшого повторення!

Подкасти англійською мовою для просунутих

Просунутий рівень – це не знак зупинятися, слухайте різні подкасти і Ви обов’язково знайдете для себе нове і цікаве:

 • The Missing Cryptoqueen – podcast про те, як одна жінка змогла змусити людей з усього світу вкласти гроші в її проект і безслідно зникнути. Двоє провідних дають свої припущення про те, як у неї це вийшло провернути.
 • 7 Deadly Sins – даний подкаст допоможе людям не тільки посміятися, але також і задуматися про свої щоденні дії.
 • Luke’s ENGLISH Podcast – Learn British English with Luke Thompson – якщо Ви любите довгі stories, обов’язково послухайте. А відмінна риса від інших подкастів є те, що під час розмови до нас приєднуються різні гості в ефір. Теми абсолютно різні, а також дружня і невимушена обстановка вам гарантована.
 • Learning English News Review – подкаст виконаний в ролі новин. Це не займає багато часу, всього лише близько 15 хвилин в день. Ведучий озвучує тему розмови і у них відбувається діалог з гостем програми. Вони можуть сперечатися, обговорювати проблему, наводити статистику, а також озвучити думки.

Ми відібрали для вас кращі подкасти для вивчення англійської, а також подкасти, які допоможуть вивчити англійську не дивлячись на якому рівні володіння англійською Ви перебуваєте, та звичайно ж подкасти для ділової англійської.

Обов’язково слухайте, виписуйте нові слова, а також тренуйте ваш акцент. Можливо коли-небудь і Ви придумаєте свою історію і запишите її для загального прослуховування або ж станете гостем програми. Успіхів!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest