Говоримо про Science and Technology Англійською - Словник, Список Книг та Відео

Говоримо про Science and Technology Англійською

25

01 / 2022

2832

Категорії: English language, Interesting to know

В епоху комп’ютеризації важко уявити наш світ без розвитку науки та технологій. Науково-технічний прогрес зобов’язує нас розуміти і розумітися на цих напрямах, тому до діалогу англійською про технології потрібно бути готовим. Це значить настав час поповнити свій vocabulary на тему science and technology.

Ця стаття допоможе вам внести різноманітність та фарб у вашу мову за допомогою знань про сучасні технології.

СЛОВА АНГЛІЙСЬКОЮ НА ТЕМУ НАУКА ТА ТЕХНОЛОГІЇ
ІДІОМИ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ АНГЛІЙСЬКОЮ
СПИСОК КОРИСНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
ПІДБІРКА ВІДЕО ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ТА НАУКИ АНГЛІЙСЬКОЮ
ВИСНОВОК

Слова англійською на тему наука та технології

Для освоєння теми англійською необхідно мати базову лексику, складні технічні терміни і поняття не обов’язкові, якщо ви не працюєте в цій сфері. Список слів для теми science стане відмінним доповненням до вашого словникового запасу:

Scientists — вчений;
Research — дослідження;
Theory — теорія;
Artificial — штучний;
Complicated — складний;
Digital — цифровий;
Breakthrough — прорив;
Observation – спостереження;
Origin – походження;
Equipment — обладнання, спорядження;
Appliance – прилад, обладнання;
Satellite – спутник;
Cyber – кібер, зв’язок з комп’ютерними технологіями;
To invent – винаходити;
To discover – відкривати, виявляти;
To estimate — оцінювати;
Trial and error — метод спроб та помилок;
Global warming – глобальне потепління;
Greenhouse effect – парниковий ефект;
Miracle drug – панацея;
Test tube baby – народився внаслідок штучного запліднення;
Side effect – побічний ефект;
Nanotechnology — нанотехнологія;
Natural sciences — природні науки;
Agricultural sciences – сільськогосподарські науки;
Humanities – гуманітарні науки.

Читайте також:
Як Вчити Слова Англійською Мовою? Поради від Викладача Школи BEA

Ідіоми про технології англійською

Так як ідіоми в англійській дуже популярні вони є і невід’ємною частиною в english for science and technology. Ви можете breaking new ground (відкрити нові рубежі) у розмовній англійській, використовуючи фразеологізми. Це дозволить ефективніше спілкуватися з native speakers та розуміти всі nuts and bolts (тонкощі, подробиці, основні складові) колориту англомовного населення. Іноземну мову легко освоїти, це не rocket science (це не ракетна наука, ядерна фізика), але іноді потрібно застосувати blue sky thinking (нестандартне мислення). Важливо відкинути сумніви, ліньки та get down to business (перейти до справи), потрібно лише бажання, а у вивченні вам допоможе наша школа корпоративної англійської мови.

Список корисної літератури

Щоб йти в ногу з часом важливо бути в курсі подій у світі науки та технологій, за допомогою різних статей, порталів та новинних сайтів ви завжди будите у темі останніх тенденцій, покращіть свій рівень технічної англійської мови та зможете підтримати розмову навіть із співробітником NASA. А також наукова література, яка може бути не лише сухою та нудною, може перевернути ваше сприйняття сучасних реалій та вплинути на переоцінку цінностей.

SciTechDaily – науковий портал надає актуальні та інформативні матеріали про науку та технології, які ви можете знайти щодня, від величезної кількості кваліфікованих письменників та відмінних дослідницьких інститутів. Їхні історії часто перевидаються і на них посилаються в Інтернеті, наприклад Yahoo News, Fark, ArsTechnica, Futurism та багато інших популярних сайтів.

“Science and Technology for Development” by Professor James Smith – ця книга є важливим чтивом для студентів, які вивчають розвиток науки і технологій, автор досліджує складні відносини між суспільством та технологіями, а також можливості науки робити стійкий внесок у глобальний розвиток. Книга стане чудовим приводом задуматися про нашу планету та розвиток людства, а також поглянути на глобальні поняття з погляду вченого.

Science & Technology Studies – це міжнародний журнал, що рецензується, присвячений просуванню досліджень науки і технологій як соціально-матеріальних явищ. Журнал вітає високоякісні матеріали, засновані на суттєвій теоретичній або емпіричній взаємодії з міждисциплінарними галузями науки та технологій, включаючи вклади з антропології, соціології, історії, філософії, політології, педагогіки та комунікативних досліджень.

Підбірка відео про технології та науки англійською

Науці відомо більше 10 різних видів людської пам’яті, а для розвитку зорової та слухової пам’яті рекомендуємо переглядати відео з нашої добірки на тему Science and Technology.

IMPACT OF SCIENCE AND TECHNOLOGY TO THE SOCIETY

10 Coolest Gadgets and Inventions That Will Blow Your Mind 2021

Ted talks. Why children need science and technology

The World In 2050

How (and Why) to Make a Pill Out of Poop

Висновок

Не забувайте про те, що наука і технології завжди є актуальною темою для розмови в будь-якому освіченому суспільстві, це не тільки тренд, а й необхідність, без якої важко уявити наше повсякденне життя. Пам’ятайте, що час не стоїть на місці, а особливо англійська. Щодня виходить все більше і більше інформації, нових “фішок” та новин. Зробіть ваше спілкування ще ефективнішим! Покажіть ерудованість та багатогранність своєму співрозмовнику.

Сподіваємось, за допомогою цієї статті нам вдалося зробити невеликий екскурс у науковий світ англійською мовою та зацікавити вас цією захоплюючою темою. Чекаємо на наших уроках корпоративної мови, щоб разом відкривати нові грані та невідомі теми!

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest