ТОП 5 ігор для вивчення англійської мови онлайн | BeEnglish

ТОП 5 ігор для вивчення англійської мови онлайн

22

04 / 2021

7827

Категорії: English for children, English language, Поради від BEA

Іноді треба зробити перерву в традиційному вивченні англійської і вдатися до онлайн ігор для вивчення англійської.

Крім того, у наш час технологічного прогресу  це не займе багато зусиль і коштів, оскільки більшість ігор для вивчення англійської є безкоштовними.

Незалежно який у Вас рівень англійської і які цілі Ви переслідуєте, існує безліч якісних і ефективних ігор, не кажучи вже про те, що це незвичайно і весело!

QUALITIES OF GOOD ENGLISH LEARNING-GAME

ПЕРЕЛІК ІГОР ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ

Qualities of Good English Learning – Game

Читай далі, щоб побачити підбірки ігор від нашої школи бізнес англійської, але спершу розглянемо якими ж якостями повинна володіти ефективна гра для вивчення англійської.

  • Точність

Передусім, гра має бути без помилок. Усі використовувані граматичні структури мають бути граматично правильними, а лексика має бути правильно написана і визначена. Краще уникати таких ігор, оскільки Ви можете отримати неправильну інформацію, яка погіршить і заплутає ваші знання англійської, замість їх поліпшення. Завжди шукайте ігри з хорошими відгуками і бездоганним рівнем англійської!

  • Весело

Гра має бути не лише ефективною, але і веселою. Хороша гра повинна не лише навчити  англійської, але і розважити Вас. Шукайте ігри, які відповідають вашим інтересам, але орієнтована на ту англійську, яку Ви хочете практикувати.

  • Легкість

Ігри повинні мати чіткі правила. Не витрачайте велику кількість часу на те, щоб навчитися грати. У ідеалі, Вам треба прочитати усі правила та пограти пару разів для розуміння як виграти. 

Читайте також:
ТОП-9 Безкоштовних Додатків Та Курсів Для Вивчення Англійської

Перелік ігор для вивчення англійської мови

1. Roll the Dice, Make a question

У даний грі можна вивчати англійську як оффлайн, так і онлайн за допомогою zoom. 

Завдання полягає в тому, щоб людина кинула кубик і склала запитання, після чого вибирає, хто на нього відповідатиме.

Для оффлайн версії Вам знадобиться кубик і написати на дошці від 1 – 6, поряд з кожною цифрою напишіть питальне слово.

Для онлайн версії можна писати питальні слова на папері, а кинути кубик можна за допомогою сервісу Kubik nurk.

2. I spy

Один з учасників гри вибирає будь-який предмет навколо себе, але не називаючи його, далі учасник говорить фразу “I spy with my little eye something beginning with с” і інші учасники вгадують це слово, хто вгадає першим  загадує наступне слово.

У цій грі також можна використати zoom для навчання англійської, оскільки має оффлайн і онлайн версії.

Для онлайн версії Вам знадобиться картинка з відповідною темою, після чого принцип такий самий як і в оффлайн версії.

3. Binomials

Ця гра також підійде для онлайн версії і використати чат будь-якої онлайн платформи. Завдання полягає в тому, що викладач набирає половину стійкого виразу і учасники якнайшвидше повинні написати, що їм прийшло в голову. Цю гру можна використати для кращого вивчення неправильних дієслів або збагачення словникового запасу.

4. Expanding sentences

Ідея такої гри – розминки полягає в тому, що Ви пишіть в chat box будь-яке слово або словосполучення, а учасники додають свої, тим самим розширюють одно слів до цілої пропозиції, абзацу.

5. Word clouds

З першого погляду незрозумілий набір слів, а насправд івідмінний інструмент для навчання. Саме просто завдання для учасників   подивитися на хмару і зробити попередні висновки, про що йтиметься. Також, за допомогою “хмари” можна вивчати нову лексику, повторювати слова і відновлювати речення.

Усі вищеперелічені ігри допоможуть урізноманітнити, зробити веселими і ефективними ваші уроки, незважаючи на онлайн або оффлайн версію. А найголовніше  не займуть багато ресурсів!

Читайте також:
Чому Ви Не Відчуваєте Прогрес В Англійській Мові? Ефект Плато

А наш педагогічний колектив Business English Academy з радістю ділиться з вами безкоштовними уроками для підвищення кваліфікації:

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 1

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 2

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest