Writing Project Manager CV: common problems | Помилки при складанні резюме Project Manager-а

Writing Project Manager CV: common problems

30

03 / 2017

1365

Категорії: English for IT

Сьогодні Business English Academy допоможе Вам розібратися в чотирьох основних проблемах, які здійснює project practitioner, складаючи резюме для співбесіди на посаду Project Manager.

Читайте також:
Как Составить Резюме На Английском Языке - Секреты Написания Успешного Резюме

1. It’s Not Saying What You Think It’s Saying

Одна з найпоширеніших помилок претендента на посаду менеджера по проектах в тому, що у своєму CV він не вказує саме те, що треба роботодавцю. І в результаті, на співбесіді project practitioner скаже: “but I do have experience in X and Y”.

Отже, тобі потрібно усього лише витратити декілька хвилин і перевірити, на скільки вимоги в job advertisement співпадають з твоїм CV.

2. The Language You’re Using is All

Ти напевно знаєш, що будь-яка організація пише job advertisement, використовуючи терміни і певну мову, що відповідають сфері роботи. Особливо це стосується IT фахівців і особливо project management. Саме так hirer легко може визначити, на скільки претендент володіє інформацією про project management. Так що, використовуючи відповідну мову, ти легко зможеш показати роботодавцю, що ти можеш стати частиною project management club.

Рекрутера можуть цікавити такі терміни, як PMP, PRINCE2, stakeholder management, risk management, project plans, business cases.

Читайте також:
5 Awful Grammar Mistakes to Avoid in IT and Business English

3. You’re Burying Your Experiences and Skills

І ось, уявимо, що skills and experiences вказані точно в твоєму резюме, і мова самого резюме відповідає посаді. Але тут може виникнути третя проблема розміщення самого контенту резюме. Правильне розміщення усіх ключових skills and experiences, а також key achievements на першій сторінці вашого profile.

Інакше, project practitioners тільки зможе сказати: “but I have that experience and it’s on the fourth page in a job that I performed 15 years ago.”.

Роботодавцю важливий самий недавній і свіжий досвід, який буде релевантним сьогодні.

4. Your Resume is WAY Too Long

Четверта помилка відсутність стислості. Зроби своє резюме лаконічним, щоб recruiters and hiring managers могли з легкістю знайти потрібну для них інформацію в твоєму profile.

І нарешті, хочеться порадити дуже важливу і корисну фразу: “Your resume is a marketing brochure, not a catalog”!

Читайте також:
7 Confusing Words You Must Know to Write a Smart Business Report in IT

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest