Бізнес Англійська Для Початківців | BeEnglish

Бізнес Англійська Для Початківців

24

07 / 2020

823

Категорії: Language of Business, Ринок освіти

Хотіли б Ви заробляти на 25-30% більше, ніж інші? Тоді варто замислитися про вивчення ділової англійської. За даними Work.ua співробітники зі знанням business English, від копірайтерів до сейлз-менеджерів, в середньому отримують мінімум на 25% більше. Чим не привід нарешті взяти і вивчити англійську? Тим більше що далі ми розповімо, з чого почати вивчення ділової англійської для початківців!

Навіщо мені business English?

Хоч би раз ставили запитання навіщо вчити саме business English, якщо і так володієте англійською? Це нормально, в цьому Ви не самотні. Річ у тому, що ділове спілкування – це не просто англійська мова. Сюди також входять специфічні навички:

І багато чого іншого, що згодиться в роботі. Ці знання і уміння також  зроблять вас більш привабливим кандидатом на ринку праці. Таким чином можна знати англійську, але бути абсолютно некомпетентним в тому, що стосується бізнес англійської.

Читайте також:
ТОП-9 Бесплатных Приложений и Курсов Для Изучения Английского

Чи можу я самостійно вивчити business English?

Звичайно, можна спробувати самостійно вивчити бізнес англійську для початківців. Але чи потрібно? Один в полі – не воїн. Навчаючись у команди професіоналів BEA на корпоративних курсах бізнес англійської для початківців, Ви зможете швидко і цікаво отримати всі необхідні знання. У Києві, Харкові і інших містах України, BEA проводить навчання business English для рівнів від Beginner до Upper Intermediate. Також в Business English Academy можна вивчити бізнес англійську для початківців онлайн. Якщо зараз Ви працюєте віддалено і хочете вчитися з будинку, то корпоративне навчання онлайн по Скайпу якраз для вас!

Читайте також:
Як Заповнити Профіль В LinkedIn Англійською

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest