Як Використати Storytelling в Навчанні Англійській Мові | BeEnglish

Як Використати Storytelling в Навчанні Англійській Мові

10

06 / 2021

1947

Категорії: Interesting to know, Поради від BEA

А Ви знаєте, що вивчати англійську можна за допомогою простих історій? За даними різних досліджень, за допомогою сторітеллінгу, учні запам’ятовують матеріал краще, а також, допомагає розвинути контакт між учнем і викладачем.

Зараз storytelling в навчанні англійській мові стало дуже популярним явищем, оскільки ми постійно базікаємо про життя, читаємо історії і чуємо їх. Величезний плюс вивчення англійського за допомогою техніки storytelling – кожна людина, незважаючи на рівень підготовки зможе опанувати цю техніку, а також з легкістю вивчити ділову англійську.

ЩО Ж ТАКЕ STORYTELLING?

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ STORYTELLING НА УРОКАХ АНГЛІЙСЬКОЇ

Що ж таке Storytelling?

Для вивчення мов існує безліч способів, один з них сторітеллінг, а також, Вам допоможуть підкасти англійською мовою.

Сторітеллінг – це ефективний метод вивчення мови за допомогою невеликих оповідань на різні теми. За допомогою storytelling на уроках англійської мови, учні з легкістю можуть відпрацювати граматичні структури, лексику, розвинути уяву, а також speaking.

Історії це завжди живі і цікаві оповідання, які, легко з’єднати з особистим досвідом учня. Завдяки сторітеллінгу у учнів формулюються певні психологічні зв’язки, а саме: між емоціями, отриманими після розповіді і необхідним матеріалом для уроку (лексикою, граматикою), внаслідок чого – матеріал запам’ятовується набагато швидше і краще.

Як використовувати Storytelling на уроках англійської

Для проведення такого виду уроку, Вам знадобляться short stories in english for storytelling на різні теми. Завдяки такому простому методу учити English набагато цікавіше. Внизу ми надаємо приклади storytelling на англійській за допомогою розповіді “Jack and the Beanstalk”, а також різні tasks:

  • Make up a story

Викладач показує картинку з героями розповіді для того, щоб звернути їх увагу на героїв і їх дії. Запитайте учнів “як звуть того або іншого персонажа”, “що він робить”? і тд.

  • Finish the sentences

Візьміть пропозиції з розповіді і приберіть кінцівку. Наприклад:
This is a story of a little ______. His name is______________
He lives with his ______________ in a _____________________
They are ____________________
They have got a ____________ but the ___________ doesn´t make any___.

  • Describe the picture

Таке activity легко допоможе повторити пройдену лексику, наприклад, описати одяг, зовнішність, погоду.

  • Reading and miming

Виберіть певний фрагмент з книги, де найбільша кількість персонажів і зміни емоцій. Зачитайте його, після чого, попросите учнів жестами, мімікою описати усі почуття і дії героїв.

  • Gapped story

Надайте учням текст з пропусками, попросите їх представити, які слова можуть бути пропущені, а також надайте список слів для вибору.

  • Story map

Підготуйте сцени з розповіді і попросіть учнів розкласти зображення в правильному порядку і описати, що на них відбувається.

  • To be continued.

Попросіть ваших студентів самостійно придумати історію або навіть намалювати ілюстрації.

Незалежно чи починаєте Ви тільки свій шлях у вивченні англійської або ж маєте просунутий рівень, метод сторітеллінгу допоможе вам досягти успіху. Якщо ж ви викладач англійської мови, то будете впевнені, що за допомогою цього методу ваші уроки стануть набагато ефективніші і цікавіші. До того ж рекомендуємо проглянути наші безкоштовні уроки для педагогів, де Ви зможете випробувати цей метод.

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 1

Читайте також:
Advanced Teacher Online, Lesson 2

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest