За Скільки Часу Можна Вивчити Англійську Мову?

За Скільки Часу Можна Вивчити Англійську?

21

07 / 2021

2446

Категорії: English language, Interesting to know, Language of Business, Поради від BEA

Чи можна вивчити англійський самостійно за місяць до рівня B2? За статистикою, вчені стверджують, що вивчити мову можна за 2 роки, але лінгвісти впевнені, що мову можна вивчити усе життя.

Кожна людина рано чи пізно ставить питання, як з нуля, бажано удома, швидко і легко, а головне скільки можна вивчити англійська мова. Англійська – сама швидкоросла мова, і на даний момент це не просто навичка, а перша необхідність.

ВІД ЧОГО ЗАЛЕЖИТЬ ЧАС ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ?
ЧИ МОЖНА ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ЗА 1, 3 АБО 6 МІСЯЦІВ?
А ЩО ЩОДО ТИЖНЯ?
ЧИ МОЖУТЬ ІНТЕНСИВНІ КУРСИ ДОПОМОГТИ ШВИДКО ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ?
ЗА СКІЛЬКИ РОКІВ МОЖНА ВИВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ДОСКОНАЛО?

Від чого залежить час вивчення англійської?

Ні для кого ні секрет, що для того, щоб вивчити граматику або ж розмовну англійську постійно потрібна практика. Для того, щоб дізнатися за який проміжок часу можна вивчити мову, вам треба знати декілька аспектів:

Початковий етап володіння англійською

Звичайно ж, важливу роль грає на якому рівні Ви знаходитеся зараз, а для визначення свого рівня англійської, Ви можете пройти тест. Існує 6 рівнів володіння англійською: Elementary, Pre – Intermediate, Intermediate, Upper – Intermediate, Advanced, Proficiency. Один рівень займає близько 3-4 місяців.

 • Рівень А(Elementary, Pre – Intermediate) – є елементарне володіння англійською
 • Рівень B(Intermediate, Upper – Intermediate) – достатнє володіння для розмови
 • Рівень C(Advanced, Proficiency) – вільне володіння і спілкування на англійській мові

Систематичність

Наступним, істотним моментом є регулярність занять. Для того, щоб уроки були дієвими і несли користь, краще займатися парі раз на тиждень, чим один раз в течії великої кількості часу, наприклад 3 години. Варто відмітити, що зайняття тільки з репетитором швидко не проситиме ваш рівень англійської, все ж самостійна робота грає дуже важливу роль.

А для того, щоб Ви бачили свій прогрес у вивченні мови, ми радимо Вам завести щоденник, в якому з легкістю можна відмічати успіхи, пройдений матеріал, а також яку кількість уроків Ви відвідали. Не забувайте, що великі перерви дуже згубно впливають на ваш прогрес, сказати точніше, це відкидає вас до початкового рівня. Все можна напрацювати заново, але чи варто витрачати на цей час, якщо можна рухатися вперед?

Розумові здібності

На жаль, не усі люди are lucky і можуть запам’ятати все відразу ж після прочитання. Швидкість і терміни запам’ятовування учбового матеріалу дуже індивідуальні. Хтось може навіть не учити слова і відразу запам’ятати, а у когось складнощі, навіть якщо він повторюватиме їх велику кількість разів. Але нездатність до мов майже неможлива, головну роль тут грає ваше бажання і завзятість!

Прагнення

Коли у людини є мета, в 99 % випадків він її доб’ється. Але не щодня мотивація є присутньою у нас, іноді ми забуваємо, для чого ми це робимо, тому, оточите себе усім, що вам нагадує про свою мету. Якщо ж Ви хочете переїхати в англоговорящую країну, дивіться відео, читайте історії пов’язані з цією країною, стежте в соціальних мережах за людьми, які там живуть. І успіх обов’язково прийде!

Досвідченість

Ще один з важливих пунктів, який може вплинути на терміни вивчення англійської мови. Якщо ж Вам вже доводилося учити мови, Ви точно знаєте принцип і дії, що за чим йде і як буде кращий саме для Вас! Плюс до всього, у вас вже є звичка учити щодня що-небудь нове.

Читайте також:
Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської?

Чи можна вивчити англійську за 1, 3 або 6 місяців?

Якщо Ви запитаєте “а чи реально вивчити англійський за 3 або ж 6 місяців”? – ми скажемо так! За 3 місяці Ви зможете дійти з рівня Elementary до Pre – Intermediate, дотримуючись плану:

 • Перший місяць вивчення

Вам варто замислитися про заняття з репетитором, процес може просуватися швидше, а також у Вас буде співрозмовник, завдяки якому, Ви зможете практикувати розмовний англійський і з часом, розмовляти на English не складатиме труднощів. Регулярно відвідуючи зайняття, до місяця кінця Ви оволодієте близько 3000 слів у своєму словниковому запасі.

 • Другий місяць вивчення

Ви зможете спілкуватися на англійській. Якщо ж у вашому оточенні є Native Speaker, то обов’язково скористайтеся цим! Але не варто забувати про уроки і практику, а також, повторюйте пройдений матеріал. Не забувайте вивчати слова і вводити їх у свою мову. А також, спробуйте що-небудь нове, наприклад, почати читати книги на англійському.

 • Третій місяць вивчення

На даному етап не нехтуйте читанням, активно використайте книги, журнали, газети, постери для вивчення англійської. І все також, поповнюйте свій словниковий запас.

За 6 місяців Ви зможете оволодіти English language до рівня Intermediate, при цьому займаючись не менше двух- трьох раз на тиждень, виконуючи домашні tasks, а також регулярне повторення слів, відточування grammar і роботи над pronunciation.

А що щодо тижня?

Якщо ж Ви все ще мрієте вивчити англійський за тиждень – це навряд чи можливо, сказати прямо, зовсім неможливо. На просторах інтернету можна побачити величезну кількість методик, онлайн курсів, викладачі яких обіцяють нам вивчити мову, але на жаль, це так просто не працює. Можливо, у Вас утворюється словниковий запас і розуміння про що таке English, але знову ж таки, це залежить від ваших здібностей і мотивації. Але якщо ж Ви все-таки захочете спробувати, ні в якому разі не записуйте себе в ряди невдах, ще нікому не вдалося вивчити іноземну мову за тиждень і знати її досконало!

Чи можуть інтенсивні курси допомогти швидко вивчити англійську?

Високоінтенсивні курси – ефективний спосіб підтягнути свої skills в англійській мові. На сьогодні, на ринку представлена велика кількість бізнес курсів англійської, а найголовніше, це можна робити по скайпу. Головна перевага в тому, що цього типу курси тривають декілька днів і досить ефективні. Але також, існує ряд переваг і недоліків:

Переваги:

 • Засвоєння мови за коротший термін
 • Перерва між уроками, навіть не дивлячись не недовгий термін
 • Легке подолання ніяковості заговорити

Недоліки:

 • На будь-яких курсах існує домашнє завдання, які Ви повинні виконувати, тим самим часу це займає досить багато
 • Не в усіх інтенсивних курсах добре викладається граматика
 • Високий темп із-за якого можуть залишитися нерозкриті питання
 • Великий потік інформація

За скільки років можна вивчити англійську досконало?

Добитися висот в англійській можна, але все таки, це залежить від вашої первинної підготовки. Для отримання рівня Advanced з репетитором близько 200 годин і для самостійного оволодіння близько 400 годин. Але найчастіше, люди займаються самі за допомогою підручників, після чого шукають носія мови для перевірки їх знань.

У вивченні мови ставте реальні терміни за які Ви зможете поліпшити свою мову. Тепер Ви знаєте за скільки можна вивчити англійська мова і які зусилля Вам треба прикладати – це усього лише питання часу. Good luck!

Читайте також:
4 Ознаки Того, Що Вам Потрібні Індивідуальні Заняття Англійською

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest