4 Ознаки Того, Що Вам Потрібні Індивідуальні Заняття Англійською | BeEnglish

4 Ознаки Того, Що Вам Потрібні Індивідуальні Заняття Англійською

06

01 / 2021

683

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Ви нарешті зважились на заняття англійською, але не знаєте, з чого розпочати? Спершу потрібно визначитись з форматом навчання – індивідуально або у групі. І вже відштовхуючись від прийнятого рішення шукати репетитора або звертатись в мовну школу. Про те як визначити відповідний для себе формат навчання команда BEA й розповість в цій статті. Читайте, аналізуйте та розпочинайте заняття!

ЯК ЗРОЗУМІТИ, ЩО ВАМ ПОТРІБНО ВЧИТИ АНГЛІЙСЬКУ ІНДИВІДУАЛЬНО

3 ЯКОСТІ УСПІШНОГО ВИКЛАДАЧА АНГЛІЙСЬКОЇ

ПЕРЕВАГИ ГРУПОВОГО ЗАНЯТТЯ ДЛЯ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ

Як зрозуміти, що Вам потрібно вчити англійську індивідуально

Індивідуальне та групове заняття може бути однаково, як ефективні, так і безрезультатні. Тому розпочніть процес навчання англійської свідомо. Для гарного результату аналізуємо свою ситуацію, ставимо конкретні цілі та визначаємо терміни для їх реалізації. І все це ми робимо перш ніж записатись на курси або індивідуальне заняття. Саме від цих чинників залежить, як краще вчити англійську, в групі або індивідуально. Навчання англійської індивідуально рекомендується якщо:

◼︎ Маєте мало часу на вивчення мови й освоєння матеріалу. Коли англійська потрібна була ще учора, то групове заняття не дасть достатнього результату. Працюючи індивідуально, репетитор підлаштовується тільки під Ваші потреби й темп, складає індивідуальний план робіт, а також графік занять. Зазвичай заняття в групі проходять декілька разів на тиждень, тоді як індивідуальні заняття англійською можуть проходити хоч щодня. Ви також можете обрати слушний для Вас час і місце заняття. До речі, середня вартість на уроки англійської індивідуально по Скайпу буде нижче, ніж на офлайн заняття, а переваг більше.

Читайте також:
Как Выучить Разговорный Английский Онлайн?

 

◼︎ Ви сором’язливі. Якщо Вам властива зайва скромність, Ви боїтеся та соромитесь говорити англійською, то групове заняття буде малоефективним. Страх сковує, й швидше за все Ви переважно мовчатимете. А мовчання – злий ворог у процесі вивчення мови. Також, якщо Ви тільки починаєте вивчення англійської, а нові знання засвоюються важко, то рекомендуємо подумати про перехід на індивідуальне заняття англійською по Скайпу або офлайн. Навіть у маленькій групі викладач повинен приділяти увагу всім, а не виключно Вам.

◼︎ Завантажений графік. Зайнятій людині складно знайти час на навчання в групі. Але rain or shine, заняття відбудеться і без Вас, а Ви пропустите матеріал. Індивідуальне заняття дасть можливість створити гнучкий графік. І у разі потреби перенести урок на інший день або час.

◼︎ Ви маєте негативний досвід праці у групі. Якщо у минулому заняття на курсах не принесло бажаного результату, двічі подумайте, перш ніж пробувати знову. Цілком можливо, що цей вид роботи не підходить під Ваші індивідуальні особливості. Або Ви просто ще до нього не готові. Сумніваєтесь? Тоді радимось з фахівцями. Репетитори допоможуть проаналізувати ситуацію та зрозуміти причину минулого невдалого досвіду.

Правила успішного студента

1. Не пропускайте заняття. Кожен пропуск відкидає Вас на крок назад. Якщо доводиться скасовувати урок, то не забувайте про можливість провести його в інший день та час. Використовуйте бонуси індивідуальної роботи з репетитором.

2. Виконуйте домашні завдання. Результат приходить при злагодженій роботі викладача й учня. Якщо не відпрацьовувати отримані на уроці знання вдома самостійно, то вони будуть засвоюватись повільніше й гірше. Виконуйте усі рекомендації вашого репетитора так, як би Ви довіряли своєму лікарю.

3. Давайте feedback своєму репетиторові. Якщо відчуваєте, що темп, пояснення або формат роботи Вам не зовсім цікавий або ефективний – не бійтесь повідомити цю інформацію викладачеві. Тільки так він зможе вплинути на ситуацію та підібрати для Вас більш відповідні інструменти.

4. Ставте питання, будьте жадібними до знань. Чим більше Ви зацікавлені, тим зацікавленіший у Вашому успіху викладач. Краще про питання повідомляти заздалегідь. Якщо, виконуючи домашнє завдання, виникли труднощі, то повідомте про це Вашого репетитора в Skype або WhatsApp, та домовитесь обговорити цей момент на початку наступного уроку.

5. Поважайте свій та чужий час. Якщо графік змінився, намагайтесь заздалегідь попередити про це Вашого репетитора. По можливості не ставте уроки на якийсь час, коли сильно виснажені або завантажені. Це завадить концентрації та зацікавленості в роботі.

6. Грамотна мова розпочинається з граматики й удосконалюється вивченням лексики. Проте не забувайте і про вимову, яку теж слід тренувати. Вибирайте репетитора з хорошою вимовою, ідеально якщо був досвід проживання в англомовній країні. На уроці уважно слухайте та імітуйте почуте. За таким же принципом працюйте з відео та аудіо матеріалами, й у безкоштовному додатку ELSA.

Читайте також:
Как эффективно учить деловой английский

3 якості успішного викладача англійської

Освіта. Хороший викладач англійської матиме не лише вищу філологічну освіту, але й регулярно підтверджує свої знання отримуючи міжнародні сертифікати. При цьому щорічно, підвищуючи кваліфікацію на різних курсах, практиках. Якщо таких немає, то останній раз такий викладач сам вчився аж в університеті.

Досвід проживання, навчання або роботи за кордоном. Рівень професіоналізму такого фахівця буде дуже високий. Це не лише максимально прокачані розмовні навички, але і знання лексичних та культурних особливостей. Окрім цього, вимоги до процесу навчання за кордоном набагато вище за місцеві університети. Варіант випадково отриманої та тим більше проплаченої оцінки виключений. У такій освіті можна бути впевненим на 100%.

Профіль викладачаУ викладачів з досвідом завжди є свій сайт, профіль на сайті репетиторів або в соціальних мережах. Там можна знайти інформацію про нього та відгуки колишніх учнів. Чим складніше запит на навчання, тим досвідченіше репетитор має бути. Абетці навчить і студент, а підготувати до навчання за кордоном або до іспиту зможе не кожен. Відгуки допоможуть скласти перше враження про репетитора та дізнатись його сильні сторони.

Переваги групового заняття для вивчення англійської

1. Розмовна практика. Робота в групі дасть гарні результати, щоб прокачати розмовну англійську. Мовна школа також може надавати можливість займатись з носієм. Рекомендуємо звернути увагу на такі пропозиції. Носій допоможе освоїти актуальну лексику та граматику, й дасть розуміння культурних особливостей. Business English Academy проводить індивідуальні курси ділової та бізнес англійської від сертифікованих викладачів, у тому числі носіїв мови. Пройди онлайн мікро-курси від BEA безкоштовно. Все про email writing та top mistakes in business email, а також 3 корисні курси для фахівців сфери IT. Окрім цього, мовні школи часто організовують розмовні клуби. А це відмінна практика та тренування своїх комунікативних skills в англомовному суспільстві. Нехай іноді й з non-native speakers. Між іншим, на кожного носія доводиться п’ять non-native спікерів. Тому англійською Ви швидше розмовлятимете не з носієм.

2. Ціни на групове заняття зазвичай нижче, ніж на індивідуальне заняття англійською. У разі обмеженого бюджету і непоганого рівня англійської, групове заняття буде дуже вигідним.

Читайте також:
Как Выучить Разговорный Английский Онлайн?

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest