Дистанційне навчання англійської мови на курсах від BEA

Дистанційне Навчання Англійській Мові

28

10 / 2021

778

Категорії: English language, Interesting to know, Language of Business, Поради від BEA

Чи подобається вам дистанційне навчання англійській мові? На сьогоднішній день навчання онлайн на дому стало дуже популярним явищем і вже не вводить в такий шок, як раніше. Заняття англійською по скайпу або ж на різних платформах – це зручно, цікаво і дешевше, а також кожна людина може вибрати адаптивний графік.

Сьогодні ми хочемо обговорити як відбувається вивчення англійської мови дистанційно, а також, різновиди курсів.

ПЛЮСИ І МІНУСИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ
МЕТОДИКА ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ
ЯКІ ВИДИ ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ Є В ШКОЛІ BEA

Плюси і мінуси дистанційного навчання англійською

Якщо Ви все ще сумніваєтеся чи ефективний дистанційний урок англійської, пропонуємо Вам ознайомитися з плюсами і мінусами.

Перелік переваг:

 • Зручність

Зараз для того, щоб вчитися не обов’язково кудись їздити, плюс до всього, якщо Ви не встигаєте потрапити додому, ваш дистанційний урок англійської мови може пройти в будь-якому закладі або ж просто під відкритим небом. Ви можете з легкістю вибрати для себе підходящі курси, будь це онлайн курс для вчителів або ж курси пов’язані з IT сферою.

 • Свій темп

Вчитися дистанційно англійською дуже зручно, Ви самі можете підібрати для себе графік і темп. Коли Ви проходите безкоштовні онлайн курси англійської, Вам не потрібно чекати поки все закінчать одну тему і перейдуть до іншого. Ви можете рухатися у власному напрямку і вивчати що захочеться вам. А якщо Ви не були на уроці, можете повернутися до нього.

 • Навчання з носієм мови

Дистанційні курси англійської мови часто пропонують навчання з Native Speakers. І це дійсно відмінна можливість вивчати мову таким чином, адже тільки носії мови знають всі “фішки”.

 • Вивчення двох сфер

Хочемо зазначити, що курси англійської мови дистанційно хороші тим, що під час уроку у вас поліпшуються не тільки граматика і лексика, а також і сприйняття мови. Як показується практика, методика викладання онлайн має хороші результати і все більше людей залучаються до цього.

Але не варто забувати, що онлайн навчання також не ідеально як і всі в цьому світі, давайте ж розглянемо кілька мінусів:

 • Залежність від гаджетів

Все ж гаджети також мають властивість виходити з роботи і ламатися. Якщо у вас погана швидкість Інтернету, то навряд чи Ви отримаєте задоволення від уроку. Таким чином, потрібно досить добре підготуватися до онлайн уроків, щоб не стався несподіваний конфуз.

 • Розклад

Якщо Ви вирішили придбати курс для підвищення кваліфікації або ж просто для себе з носієм мови, то досить складно буде скласти графік через різних часових поясів.

 • Здоров’я

На даний момент вся наша життя пов’язане з комп’ютерами і смартфонами. Ми дуже багато часу проводимо дивлячись в екран, тому, якщо ж Ви вирішили навчатися онлайн, подбайте про своє здоров’я.

Хочемо зазначити, звичайно ж кожна людина знайде ще ряд плюсів і мінусів для себе. Деякі люди просто не помічають дані мінуси і навчання онлайн для них – мрія, а для людей, які все ж дотримуються оффлайн навчання, порадимо знайти “методи” у вивченні англійської онлайн, які будуть все ж таки до душі.

Читайте також:
4 Ознаки Того, Що Вам Потрібні Індивідуальні Заняття Англійською

Методика дистанційного навчання англійської мови

Як ми вже писали раніше, що зараз дистанційне навчання в англійській школі зовсім не викликає труднощів. У викладачів накопичилося достатньо матеріалів, ресурсів і навичок в проведенні таких видів занять.

Ви можете вибрати абсолютно будь-яку платформу для себе, вибрати курс, який саме ви хочете проходити, а плюс до всього ще й отримати сертифікат від школи.

Дистанційні уроки стали набагато ефективніше і цікавіше, адже використовується величезна кількість різних додатків і програм для складання уроку і його проведення.

Під час уроків у вас будуть поліпшуватися всі галузі англійської. Крім того, що Ви візуально будете бачити завдання перед собою, також, Ви будете чути мову, таким чином покращуючи своє сприйняття англійської мови.

Читайте також:
Складнощі Викладання Іноземних Мов Онлайн

Які види дистанційного навчання англійської є в школі BEA

Наша школа надає кращі курси. З нами Ви зможете поліпшити свій бізнес англійська дистанційно, підвищити кваліфікацію, а також, пройти курси розмовної англійської.

 • Індивідуальні та групові заняття по Скайпу

У нас Ви можете вибрати будь-який формат, який вам підходить. Групові та індивідуальні заняття підбираються під ваш бажаний графік, а також з огляду на всі ваші побажання щодо викладача.

 • Безкоштовні онлайн курси

Також, ми надаємо безліч пізнавальних, а найголовніше ефективних безкоштовних курсів в Україні. За допомогою дані курсів Ви дізнаєтеся все про бізнес етикет, про правильне заповнення документації, а також цікаві нюанси в онлайн роботі викладачів.

 • Бізнес онлайн англійська для корпоративних клієнтів

В нашій школі англійської мови систематично проводиться онлайн навчання корпоративних співробітників. Ви можете вибрати бажаний курс і з легкістю його пройти. Вивчити всю лексику пов’язану з вашою сферою діяльності, а також поліпшити граматику, аудіювання та поспілкуватися англійською з викладачем на цікаві для вас теми.

 • Безкоштовні дистанційні курси для вчителів англійської

Якщо Ви вчитель, також загляньте до нас, у нас є безкоштовні дистанційні курси для вчителів англійської мови. Ви зможете вивчити різні інструменти для проведення онлайн уроків, підготовка, а також цікаві ігри для Zoom.

Вчити англійську дистанційно можна з будь-якого куточка України, будь то Київ, Харків, або ж Дніпро. Якщо Ви все ще замислюєтеся про освіту онлайн, обов’язково спробуйте, адже це дуже цікаво, незвичайно, а головне результативно. А також, варто зауважити, що плюсів у дистанційному навчанні набагато більше, ніж мінусів. Виберіть для себе відповідний курс і вперед, а ми обов’язково вам в цьому допоможемо. Успіхів!

Читайте також:
Як Формується Ціна на Навчання Англійській Мові?

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest