How To Master Your Public Speaking In English | BeEnglish

How To Master Your Public Speaking In English

09

11 / 2020

1643

Категорії: English for HRs, English for IT, Interesting to know, Language of Business, Поради від BEA, Ринок освіти

Чи можете Ви спокійно говорити на публіці? Які емоції відчуваєте від думки про публічний виступ англійською мовою? А може Ви той співробітник, який відмовчується коли боїться висловитися? Якщо ці емоції і ситуації вам знайомі, то не зневіряйтеся. Далеко не у кожного в наявності природжена впевненість оратора або навичка давати публічні виступи. Проте, при цілеспрямованій підготовці, вийде впоратися і з цим завданням. Не відмовляйте собі в кар’єрних можливостях тільки тому що боїтеся speak up або доки не освоїли навичку публічних виступів. Адже в цій статті наша команда ділиться лайфхаками і методами підготовки до public speaking in English.

ENGLISH PUBLIC SPEAKING – ЩО ЦЕ І ДЛЯ КОГО?

СКЛАДОВІ УСПІШНОГО ПУБЛІЧНОГО ВИСТУПУ

USEFUL PHRASES FOR PUBLIC SPEAKING IN ENGLISH

PUBLIC SPEAKING COURSES

English Public Speaking – що це і для кого?

По суті, English public speaking – це спіч англійською мовою перед публікою. Не кваптеся закривати вкладку, вирішивши що тема не актуальна. Публічний виступ, це не лише доповідь на конференції або презентація перед великою кількістю людей. Нарада з командою, презентація на англійській для клієнтів, pitch deck для інвесторів або звіт для керівництва також є прикладами public speaking. Таким чином практично кожному, незалежно від сфери діяльність і професії, рано чи пізно доведеться виступати на публіці. Також, в цій навичці прихована користь і для щоденної комунікації. По-перше, впевненість і комфорт в спілкуванні. Така людина легко комунікує з колегами і клієнтами. По-друге, стресостійкість і адаптованість у важких ситуаціях. Для деяких роль спікера може стати сьогодні challenge, особливо коли йдеться про публічний виступ на англійській.  Якщо не бажаєте відмовлятися від можливості проявити себе, то почніть підготовку до public speaking in English разом з командою BEA.

Читайте також:
Business English: Английский Для Руководителей

Складові успішного публічного виступу

Для успішної комунікації, приділяйте увагу порадам для підготовки виступу на англійській. Здатність піднести інформацію легко, доступно і цікаво властива не усім. А для інших і зовсім ціле мистецтво. Тому так важливо не нехтувати цим етапом. Тоді буде можливість все продумати і спланувати наперед, перш ніж Ви будете на сцені, щоб speak publicly. Якісна підготовка дасть необхідну confidence (впевненість), щоб менше стресувати, а також час підібрати слова і вирази щоб звучати like a native speaker. Отже, що ж важливо для  успішного public speaking in English:

№1. Вітання аудиторії. У цій же частині виступу Ви можете представитися самі і сказати декілька слів про себе, наприклад, якщо йдеться про конференцію. Нагадуємо, що в нашій статті про презентацію на англійській ми вже поділилися з вами корисними обертами, які допоможуть вам почати ваш виступ.

№2. Цікава історія або питання. Основна складність публічних виступів полягає в тому, що Ви повинні притягнути увагу публіки і утримувати його упродовж усього спічу. Не знаєте як спочатку притягнути увагу людей ? Поділіться цікавою історією, яка логічно впишеться в тему вашого публічного виступу. Якщо такої історії немає, то задайте публіці що інтригує і примушує замислитися питання. Тоді вже точно більшість захоче у результаті почути відповідь на те саме питання. Деякі пропонують розпочинати з жарту. Але тут важливо не схибити, щоб нікого не скривдити і не облажатися.

№3. Мова тіла. Зверніть увагу на свою жестикуляцію, пози і рухи рук. Не треба стояти як вкопаний, але і надмірна активність під час виступу відволікатиме як вас, так і ваших слухачів. Не втрачайте зоровий контакт з аудиторією. Для тренування дивиться виступи інших, наприклад TED Talks.

№4. Практика! Не думайте, що прописавши і продумавши виступ можна просто вийти і дати публічний виступ. Перед виходом на публіку попрахайте сім’ю, або колег послухати вас. Програйте ваш виступ. Можете також зняти себе на відео і самому побачити погрішності і недоліки.

Читайте також:
English For Advertising – Для Специалистов Рекламы И Маркетинга

Useful phrases for public speaking in English

Вже за традицією, залишаємо нижче для вас фрази, які допоможуть і згодяться вам під час вашого публічного виступу англійською. Також нагадаємо, що незалежно від мети виступу, будь то конференція або public speaking in business, треба дотримуватися декількох правил:
Використайте прості слова і будуйте короткі речення. Вас повинно бути легко розуміти і сприймати.
Не використайте жаргон, якщо не впевнені на 100% що ваша аудиторія його зрозуміє.
Використайте активну запоруку (Last year our company sold two thousand books.), а не пасивний (Two thousand books were sold last year by our company.).

Greetings to start your presentation

I am happy to see you all here today.
Thank you all for being here.
It is my honor that you are joining me for this presentation.

To introduce the subject of your presentation

I would like to start by…
Today I’m going to…
Let’s begin by…

To analyze a point

What does this mean for…?
Where does this lead us?
Let’s consider…

To deal with questions

Before I move on, does anyone have any questions?
Feel free to raise you hand if you have a question.
We will be examining this point later on.
I will come back to this question later in my talk.
I would like to deal with this question later.

To give examples

To give you an example…
A good example of this is…
To illustrate this point...

To summarize and conclude

Let’s briefly summarize what we have talked about/looked at…
To sum up…
In conclusion…

To finish

Thank you all for your time and attention.
Thank you for coming. I would be happy to answer questions if you have any.

Читайте також:
Как Выразить Благодарность На Английском

Public speaking courses

Сумніваєтеся у своїх силах для самостійної підготовки і тренування? No worries! We’ve got you covered. Тих, хто не хоче витрачати час на помилки, а бажає готуватися систематично і ефективно, запрошуємо в нашу академію для public speaking training. У BEA на ваш вибір Ви можете пройти наступні корпоративні тренінги, які допоможуть вам стати крутим спікером:

1. The Language Of Negotiations. Ви познайомитеся з різними стилями і тактиками ведення перемовин, дізнаєтеся психологічні прийоми впливу, а також знатимете національні особливості ведення перемовин.

2. Cross-Cultural Management. В ході цього тренінгу ви поповните свій словниковий запас виразами для ділового спілкування і прокачаєте вимову. Ви пропрацюєте ідеальну стратегію опису продукту, і навчитеся представляти себе і компанію. І бонусом дізнаєтеся різницю ведення перемовин з клієнтами з Європи і Штатів.

3. Conflict Management Resolution. Після цього тренінгу спілкування із складними клієнтами перестане бути проблемою. У вашому арсеналі будуть знання про те як вести перемовини з такими клієнтами, і як з ними вибудовувати комунікацію. Ви також прокачаєте свою впевненість і стресостійкість – важливі аспекти успішного публічного виступу на англійській.

Найцінніша інвестиція – це інвестиція в розвиток своєї команди і своїх співробітників.

Читайте також:
Crisis in English: Корисні Фрази Для Розмови Про Кризу

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest