ТОП Словників для Вивчення Бізнес Англійської від BEA

ТОП Словників для Вивчення Бізнес Англійської

21

10 / 2021

564

Категорії: English language, Interesting to know, Поради від BEA

Ви бізнесмен або ж підприємець? На сьогоднішній день, знання англійської це не просто додатковий навик, який може дати різні переваги, а вже просто напросто потреба без якої неможливо обійтися. Кожному працівнику треба знати бізнес лексику, а сучасна ділова розмовна лексика тільки підвищить ваш рейтинг серед інших співробітників.

Якщо Ви працюєте в міжнародній компанії, Вам просто необхідно вчити бізнес англійську, так як вона відрізняється від загальної англійської. У діловій англійській велика кількість фраз і виразів, які не зустрічаються в звичайних текстах, їх можна знайти тільки використовуючи бізнес англійський словник.

РІЗНОВИДИ БІЗНЕС АНГЛІЙСЬКИХ СЛОВНИКІВ
ПІДБІРКА НАЙКРАЩИХ БІЗНЕС СЛОВНИКІВ

Різновиди бізнес англійських словників

Як Ви вже могли зрозуміти, не використовувати бізнес словник англійської мови навряд чи вийде для гарної посади і просування по кар’єрних сходах. Також, якщо Ви розбираєтеся в бізнес англійською, Ви підтримуєте свій імідж дуже кваліфікованого працівника і це може допомогти розширити горизонти у вашій діяльності.

Найчастіше, навіть люди з величезним досвідом роботи, все одно повертаються до вивчення ділової англійської, адже час іде і англійська мова не стоїть на місці, а тільки поповнюється новими виразами і словами.

Для початку давайте ж розберемося в різновидах словників ділової англійської онлайн і також в звичайному друкованому варіанті:

  • Білінгвальний словник

Даний словник використовується для перекладу, вивчити різні форми і освіти тих чи інших слів і виразів. Також, допоможе поліпшити словниковий запас і відпрацювати тексти

  • Монолінгвальний словник

Такий тип словників можна охарактеризувати як тлумачний. Тут Ви знайдете величезну кількість значень певних бізнес термінів і виразів

Для більш ефективного занурення в бізнес англійську для початківців, краще використовувати два словника одночасно. Таким чином, завдяки зорової пам’яті, Ви будете запам’ятовувати набагато більше слів, виразів, синонімів або ж антонімів, а також граматичних структур, при цьому не докладаючи величезну кількість своїх сил і часу.

Підбірка найкращих бізнес словників

Хочемо зазначити, що робота зі словником займає досить багато часу, але словники – це дуже цінний ресурс, який допоможе вам збагатити ваш словниковий запас, а також дізнатися багато нового. Підготуйте всі необхідні матеріали для вивчення бізнес англійської, наприклад, файл на комп’ютері або ж блокнот. Виписуйте нові слова і вирази, після чого не забувайте їх систематично повторювати.

Внизу надаємо список англійських словників, а для людей, які тільки починають свій шлях і ним досить складно сприймати ще пояснення англійською, існують і ряд англо-російських словників, які можна з легкістю завантажити і користуватися:

Financial Dictionary – практичний бізнес словник англійської мови, який створений фінансовим експертом Харві Кемабеллом. Тут Ви близько 10 000 висловів і слів пов’язаних з фінансовими справами.
Longman – найвідоміший словник з ділової англійської з транскрипцією. Тут Ви можете прослухати вимову, розглянути самі часто використовувані вирази, а також відмінності між синонімами
A dictionary of finance and banking – англійський словник ділової лексики. Даний словник є виданням від Oxford і тут Ви знайдете дуже багато корисних слів та виразів для вашого бізнес англійської.
Англо-російський тлумачний фінансово-економічний словник – це словник бізнес термінів англійською мовою. Підійде і звичайним студентам, а також і фахівцем.
Merriam – англійський словник ділової переписки, в якому Ви можете знайти сленгові вислови і фразові дієслова, щоб бути завжди на плаву і розуміти про що говорить ваш керівник. Також, словник хороший тим, що з легкістю можна відпрацювати американський акцент.
The Forbes Financial Glossary – найвідоміший журнал у всьому світі, чи не так? Тепер і тут Ви знайдете потрібні бізнес тлумачення для вас.
Oxford Business English Dictionary – цей словник пояснює складні слова і вирази легким і простим шляхом. Також, Ви підвищите словниковий запас, а спеціальні діаграми та ілюстрації допоможуть зрозуміти бізнес-концепцію і процеси в роботі.
Англо-російський словник економічного сленгу – як ми говорили вже раніше, бізнес англійська досить сильно відрізняється від загальної англійської. Для кращого занурення в робочу атмосферу і в поглиблення в робочу термінологію, використовуйте цей словник. Тут Ви знайдете сленг, який використовується на роботі в команді, а також керівниками.

Вивчення бізнес англійської досить складна і трудомістка справа, але якщо є мотивація і мета – все обов’язково вийде ні дивлячись ні на що. Спершу це може викликати труднощі, але використовуючи правильні матеріали і методики, все може піти набагато швидше і легше. А ми хочемо Вам нагадати, що вивчення англійської мови має бути в задоволення, щоб був результат.

Використовуйте правильні словники для ділової англійської. Ми впевнені, що тепер, зайшовши на сайт бізнес англійської для отримання бажаної вакансії, у вас не викличе страху жодне бізнес вираз і Ви завжди будете “в темі”! Успіхів!

Читайте також:
Навіщо Потрібні Та Як Обрати Курси Бізнес Англійської?

 

З А Г Р У З К А

Pin It on Pinterest